Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldható meg hogy sd...

Hogyan oldható meg hogy sd kártyára töltsön play áruházból (huawei p9 lite)?

Figyelt kérdés

Speciális beállításban átállítottam sd kártyára , pl a képet már oda is csinálja , illetve leszedtem egy játékot és azt is odarakta.

Viszont most megpróbáltam egy másik játékot és azt írja , hogy nincs elég hely, van esetleg más beállítási lehetőség , vagy rossz helyen állíttotam?

Sd kártyán van bőven hely.



#beállítás #Sdkartya play aruhaz
2018. jan. 7. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan, Androidon ez nem tamogatott.
2018. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Előző androidos telefonjaimon könnyedén át tudtam helyezni bármit sdre , huawei-en nem megoldható?

Valami megoldás csak van rá.

2018. jan. 7. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak korlátozottan működik már egy jó ideje a kártyára áthelyezős dolgok androidon.
2018. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem Huawei függő. Kit-kat után már belsőre telepít és onnan rakható át az, amit enged átrakni.
2018. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez huaweinel hogy oldható meg? Mert egy alkalmazast sem tudtam atrakni
2018. jan. 12. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
5.0 feletti Androidnal mar semmit nem lehet atrakni, csak a kepeket/videokat/zeneket lehet SD kartyan tarolni.
2018. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 16. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!