Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudtok ajánlani?

Milyen telefont tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Most egy iPhone 5s-em van, de már több, mint három éves.

Mostanában sokat hallom – iPhone-tulajdonosoktól is –, hogy túlárazott, ennyi pénzért kapunk ugyanilyen minőségben is.

Eddig oppo-készülékeket néztem, pluszban megakadt a szemem a Xiaomi Mi6-on.

Szóval ha tudsz/tudtok ajánlani valami jó telefont (ami nem robban le másfél év után..), kérlek, tedd meg!

(Nem szeretnék márkaháborút, gyakran látni itt ilyet..)

Árat igazából 70-80 ezertől max 250-300-ig gondoltam.

(Semmi extra dolgot nem művelek telefonon, mármint nem játszom, vagy ilyesmi)



2018. jan. 9. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Oneplus 5T
2018. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is a OnePlus a legjobb
2018. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én Xiaomi Redmi Note 4-et vettem úgy 8 hónapja. Azóta is tökéletesen működik. (Igaz azóta az ára is a duplája lett, szóval most már nem biztos hogy megéri.) Ha eddig az 5s megfelelt, akkor szerintem felesleges ennyi pénzt elkölteni egy telefonra. Én inkább vennék valami alap modellt (40 ezer körül már lehet kapni például Xiaomi 4X-et).
2018. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
82%
Ha telefont veszel, ne azt nézd mi a legjobb a piacon, hanem azt, hogy neked mi a legjobb...Mire használod, milyen plusz funkció hasznos neked amit egy más telefon nem tud. úgyanúgy nézd meg a gyártót, nem mindegy, hogy Ulefon-et veszel, vagy LG-t példáúl. Én az ilyen xiaomi és társaiban nem bízom, lehet akármennyire cuccos. Vettem egy Moto G5s plus-t nemrég, árában a legjobb választás ha ha majdnem csúcskategóriát akarsz olcsóbban, és persze ott vannak a Moto-actionök és a bloatware free os amiért megvettem.
2018. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Google Pixel 2 (XL) > OnePlus 5T > LG V30.
2018. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azért cserélném le, mert már csupán fél napot bír az akksija. Több hercehurca lenne a cserével, mint egy új telefonnal.

Nem néztem a piacot, nagyon nem is értek hozzá. Csupán ismerősök tapasztalata alapján merültem el abban a két márkában

Az a Oneplus tényleg elég böszme, néztem magyar és külföldi véleményeket is.

Köszönöm a válaszaitokat, megy a zöld kéz!(: 

2018. jan. 9. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
A Oneplus 5(T) és a Pixel 2 XL elég nagy akku bajnok, főleg, hogy a OnePlus rendelkezik a leggyorsabb töltési technológiával.
2018. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Mi6 jóval nagyobb, mint az iPhone 5s, a Oneplus még annál is egy mérettel nagyobb. Először azt döntsd el, hogy mekkora telefon kell neked. Sok jó, megbízható telefon van a piacon, és mindenki azt ajánlja, ami neki bevált. Én pl. a Huawei P és Honor szériát ajánlom figyelmedbe.
2018. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem Xiaomi Redmi 4x van és nagyon ajánlom:)
2018. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Xiaomi mi 6-ot nem ajánlom! Nincs benne B20, ezért sok helyen nem lenne 4G-d, nekem is Xiaomim van, és a B20 hiánya mellett az antennája is elég gyenge, és ez nem valami jó párosítás :\....


Másrészt szerintem nyomkodj meg vásárlás előtt egy 5.5 colos telefont, lehet ha megtudnál barátkozni a mérettel. Én megbántam hogy csak 5 colos tellót vettem, több helyzetbe jelent előnyt a nagy kijelző mint hátrányt. Nem csoda hogy ez a méret a legnépszerűbb mindenhol.

2018. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!