Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom visszaállítani az...

Hogy tudom visszaállítani az elveszett fájlokat?

Figyelt kérdés

Eladtam a régi telefonomat. Előtte micro sd kártya volt a telefonban, amire rámásoltam az adatokat, majd rányomtam a visszaállítás a gyári állapotba (hard reset) gombra. Na de a memóriakártya benne volt, és vagy a hard reset miatt vagy nem tudom miért, de mikor áttettem az új telefonomba az sd kártyát, nem tudtam megnyitni a fájlokat. A fájlok nagyrésze régi kép, egy csomó emlék, úgyhogy elég jó lenne, ha újra meglenne :/ a kártyán 6 gb foglalt, annyit mentettem át, úgyhogy elvileg a tárhelyet foglalja, de az adatok egy lost.dir mappában vannak. Ha rányomok egy képre, azt írja, hogy nem található alkalmazás a művelet végrehajtásához.

Valahogy meg lehet nyitni a képeket? Valami alkalmazás vagy visszaállító program? Nagyon fontos lenne.


2018. jan. 9. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod visszaállítani a képeidet. No, meg a logikádat se értem.
2018. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

amúgy a gyári visszállítástól nem törlődik az sd kártya tartalma, ha csak rá nem mész, hogy azt is töröld.

Legalábbis nekem így volt a régi telefonomnál.

2018. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!