Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei vagy iPhone SE?

Huawei vagy iPhone SE?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Huawei P8 lite telefonom másfél éve, rengeteget használom minden félére, de már kezdett vacakolni, így lecserélném. Fontos szempont nálam, hogy gyors legyen, jó kamera és normális legyen a mérete. Nem szeretem, hogy a zsebembe is alig tudom beletuszkolni,meg fél kézzel feloldani sem nagyon tudom. Ezért részesítem előnyben az iPhone SE-t. Viszont annyiféle vélemény van vele kapcsolatban, hogy elbizonytalanodtam és nem tudom merjem-e megvenni?

Nektek mi a véleményetek?



2018. jan. 10. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem is Huawei P8 Lite-om van. én imádom, és biztos, hogy a következő telóm is Huawei lesz, én P10ben gondolkodom.

iphonet soha nem vennék. barátomnak az van, és csak a baja van vele. nem tudja frissíteni a programokat ha nincs elég pénz a számláján, mikor rak rá, egyből levon neki vmennyit a store, de azt nem mondja meg, hogy mire fel. plusz, mint nemrég megtudtuk, direkt lassítják is a régebbi ioseket

2018. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Láttam én is P8-at működés közben, sok gond van vele. De más Android készülékem is volt, Samu meg LG is, és mindegyik Droidon annyi szemetet halmoztak fel az appok a személyes beállítások és folyamatos használat mellett, hogy a tárhely is kezdett fogyni és a teljesítmény is fokozatosan csökkent. Jelenleg iPhone SE-t nyúzok, semmi baj vele. Az App Store természetesen senki kártyáját nem szopkodja, kivéve ha vásárolsz vele, amiatt nyilván igen. Ha elbarmolsz valamit, ne a telód szidd.


Az almás telefonosok valóban csökkentett órajelen dolgoznak ha öregszik az aksi, de hogy mennyire az a felhasználón függ leginkább. Ha rendeltetésszerűen töltöd, kerülöd a szélsőséges hőmérsékletet, és nem hagyod napi 6x csutkára merülni, nem lesz baja. Tudod, mindegy milyen aksi van ott hátul ha nem megfelelő a felhasználó. És ha olyan rossz a helyzet, ott a csere. Ettől persze nem korrekt, hogy ebbe nem avattak egészen eddig be, de... van erre egy válaszom, amivel nem leszek népszerű. Ha veszel egy drága eszközt, ne sajnáld a karbantartásra se.


Szóval én újra az Apple-t választanám, az Androiddal túl sok bajom van már.

2018. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hónapok óta nem vett semmit, mégis bevasalt rajta valamit az apple. először tavaly szeptemberben, aztán most januárban. úgy, hogy SEMMIT nem vásárolt. ez engem maximálisan megerősített abban, hogy soha ne vegyek almát.
2018. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hónapok óta, vagy egyáltalán? Mert nem mindegy. Ha fizetős alkalmazáshoz érkezik nem ingyenes tartalom/frissítés ami ott a mobilon, lehet, hogy behajtják rajt, mivel ott a telón.


Nekem is megvan adva a kártyaszámom, és abszolút nem von le semmit, ameddig nem vásárolok. Ha nekem működik, meg még sok más felhasználónak, vajon neki miért? Talán mert valamit mégis csak kiperkált.

2018. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rövid és tömör válaszom, amit szerintem a 2-ik válasz alapján nem is kell indokolni: iPhone SE.
2018. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő. Az iPhone a mérete miatt tetszik. Amúgy a Huaweit az Android miatt kicsit karban kell tartani (pl.nem kell hagyni, hogy minden frissítés azonnal letöltődjön, néha törölni kell a memóriát) és ugyanolyan jó.
2018. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Kívülállóként úgy vélem, hogy senki sem tud helyetted dönteni. Személy szerint nekem nem lenne megfelelő egy iPhone, főleg az iOS rendszer miatt -de az biztosb hogy ha Apple telefon vásárlására adnám a fejem, akkor az egyetlen számbajöhető típus a SE lenne. A mérete és kivitele egyedülálló a mai mobilos kínálatban és ez képes ellensúlyozni a hátrányai jelentős részét.
2018. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!