Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elképzelhető, hogy feltöltőské...

Kisvuk29 kérdése:

Elképzelhető, hogy feltöltősként rosszabb szolgáltatást kapok a vodafone-tól?

Figyelt kérdés

A térerő gondjaim először a ráfogtam arra, hogy apám alap nokiája jobb mint az én xiaomim, de vettem egy alap mobilt és ezzel sem tapasztaltam igazán javulást pedig ő is vodás csak épp redes (azt nem is mondom, hogy redesként őt 5 percen belül kapcsolja az ügyfélszolgálat én meg legutóbb másfél órát vártam :D )

De ami végképp gyanús volt, hogy egyik ismerősöm (szintén red vagy talán valami céges flotta ezt nem is tudom) dicsekedett milyen gyors a voda 4G én meg mikor le akartam mérni ugyan ott 5 megával jött (ugyan ott ugyan akkor ugyan abban a telefonban telenor hello data 84 mega volt)

Értem én, hogy kis hal vagyok, de az én pénzem már nem ér sz*rt se, hogy egy klasszikussal éljek? :D

Igaz a netem is míg náluk volt csak az ablakban ment (vastagok a vályog falak), de amióta telenornál vagyok mindenhol hasít a 4G és tökéletes a térerő...

Igaz ez a számom csak azért van, hogy ezt ismerik sokan (ezért is alapmobilban tartom, mert net nincs rajta), de a voda stílusa évről évre egyre zavaróbb

Létezhet, hogy bele tudnak szólni ki milyen minőséget kap vagy csak én vagyok balszerencsés?



2018. jan. 11. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez persze csak az én véleményem, de feltöltősnek lenni eleve hátrány. Drágább percdíjak, szívja a net a pénzt, mint állat, drágábbak a készülékek, stb.
2018. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

-19 forint a percdíjam és akikkel gyakran beszélek visszahívnak mert korlátlanok (kb fél éve töltöttem fel 3000-el és még több mint 2000 van pedig napi fél órákat átlag beszélek szóval nekem jó :D )

-netet egységekben lehet venni gigában (de amivel kipróbáltam a sebességet grátisz 1 giga volt)

-mint mondtam ezen nem netezek mert ott van a hello data

-telefonjaim függetlenül veszem nem szolgáltatótól

Nem érzem rossznak magát a konstrukciót

2018. jan. 11. 19:08
 3/6 Alex Fly ***** válasza:

Egy előfizetéses szerződés a szolgáltató számára jóval előnyösebb konstrukciób mint a prepaid csomagok: havi biztos bevétel, hűségidő által hozzákötött ügyfelek, stb.

Természetes, hogy úgy alakítja a szolgáltatásait, hogy minél többen válasszák azt.

És ebben benne van az is, hogy amikor az erőforrások (mint jelen esetben a sávszélesség) szűkösebbek, akkor a fix bevételeket hozó előfizetők élveznek prioritást...

2018. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én feltöltösként nem kapok rosszabb szolgáltatás vodánál .
2018. jan. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt megértem, de a telenor által adott 50 percből is kb havi 2-3-t használok fel (bezzeg netből akár 200 gigát is de azért van :D )

Valahogy azt még megérteném ha csak picit lenne rosszabb, de számszerűsítve akár tizedeket is számolva már más a helyzet (50 mega helyett 5, 10 perc várakozás helyett 100 meg ilyenek)

2018. jan. 12. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nekem elég a havi 1gb net 100 perc ingyen beszélgetés hálon belül meg ingyenes havi 4000ft
2018. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!