Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék hamarosan új telefon...

Szeretnék hamarosan új telefont venni. Sony-ról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szeretem a márkát, eddig is ilyen telefonjaim voltak, de kíváncsi vagyok mennyire éri meg az árát és lenne-e jobb opció. Konkrétan a Sony xz1 compact készüléket néztem ki. Jónak tűnik, de nem éppen olcsó, így gondolkozom még rajta.

Egy Iphone 6s is ennyibe kerül, de az adatokat összehasonlítva nekem a Sony jobbnak tűnik. Azonban sokat hallottam már, hogy az Iphone tartósabb és nem lesz semmi baja 2-2,5 év múlva sem.


Szóval mit gondoltok? Megéri a Sony vagy esetleg mást ajánlanátok? Mindenképp kisebb telefont szeretnék, mint ezek (4,6-max 5,2" kijelzőméretűt) átlagos mindennapi használatra.



2018. jan. 11. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy az adatok összehasonlítása alatt nem azt érted, hogy megnézted, hogy a Sonyban van mit tudom én, 3GB RAM meg 8 magos processzor, az iPhone-ban meg 2 magos processzor meg 2GB RAM és döntöttél, hogy akkor a Sony jobb, mert az iPhone így is jobb. Szeretem a Sony-t is, de az iPhone-t ajánlom.
2018. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne az adatokat nezd...egy 6eves iphone 5 a maga 1Gb ramjaval boven adja azt a szintet amit peldaul egy 2Gb ramos Huawei p8 lite (tapasztalat)...

Az iphone 6s tokeletes valasztas lenne...az iphoneok arrol hiresek hogy hosszu tavu hasznalatra valok...a 2013as iphone 5s-en a mai 11es ios van.

Az androidos telefonoknal figyelembe kell venni hogy akarmilyen ujak nem frissitik oket (pl a 2016os p8 liteon is csak a 6.0as android van a legujabb 7.0as helyett)

2018. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó telefon én ajánlom :)
2018. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!