Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino FIX Quick SIM-et...

Domino FIX Quick SIM-et vásárolva azonnal elkezdhetem használni, vagy kell adategyeztetés?

Figyelt kérdés
Egy oldalra szeretnék csak beregisztrálni, de a saját számomat nem akarom megadni, így eldobható szám kellene, amire tudom fogadni a visszaigazoló kódot.
2018. jan. 11. 19:25
 1/4 anonim válasza:
Domino FIX Quick-SIM azaz egységkártyáról beszélünk. A quick kártyát előbb mindenképp adategyeztetni kell. ha már nem kell a kártya, újra felhívod a 1414-et, és lemondod. ennyi, ingyen van!
2018. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát előtte sms-t se tudok fogadni?
2018. jan. 13. 19:15
 3/4 anonim válasza:
nem, mivel inaktív állapotban van. de mint írtam, úgy lehetségs
2018. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Egyszeri használat után így le lehet mondani?

nem kell megvárni amíg a fel nem töltés miatt valamennyi idő után megszűnik magától?


Szerinted a többi szolgáltatónál is le lehet mondani így?



Nekem azért kellene mert valamit meg akarok hirdetni (konkrétan autómat) de ne hivogassanak utána rajta.

Aki végül megveszi annak persze megadom a valódi számom is.

2018. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!