Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Fiammal tudok ausztriából ingyen beszélni, ha itthon egyébként lehet?

Tehát itthon ingyen beszélek vele, olyan az előfizetésünk a pannonál. Most megy ki ausztriába. Azt tudom, hogy eltörölték a roomaing díjjakat az eu-n belül. De ebben az esetben számlázhatnak majd ki valamit, vagy marad gy is az ingyenes telefonálás? Amúgy van viber, de nem mindíg van net.

jan. 14. 11:11  Privát üzenet  

A válaszok

attól függ

ha full korlàtlan csomagod van, akkot igen

ha vmi flotta, akkor nem biztos

részletek nem ártanának

és amúgy pannon lassan 10 éve nincs

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 14. 11:22 Privát üzenet
Pannon 😂

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 14. 11:24 Privát üzenet

Ha osztrák számot hívsz, akkor a nemzetközi hívásért borsos percdíjat kell fizetni.

Ha magyar számmal megy ki Ausztriába, és roamingol akkor ugyanúgy beszélhettek mintha itthon lenne, de arra figyelni kell, hogy életvitelszerű kint tartózkodás esetén már számolhat fel roaming díjat a hazai szolgáltató. Erről bővebben az ÁSZF-ben találsz infót.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 14. 11:47 Privát üzenet

Ha ingyen beszéltek egymással , akkor az itthon levő ha hivja a kintit, az biztos ingyenes lesz.

De a helyedben én fel hivnám az ügyfél szolgálatodat és őket kérdezném meg.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 14. 12:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet egy Samsung Galaxy S5 mini-t függetleníteni itthon, házilag, ingyen?
Telenor üzletben megcsinálják a telefonomra a szoftverfrissítést ingyen vagy azt nekem kell itthon?
Hogyan tudnám itthon ingyen kifüggetleníteni a Sony Ericsson j108i telefonom?
Hogyan lehet a Samsung Star 2 telefont hálózat függetlenné tenni ingyen itthon?
Fizetős netem van, telefonon. Külföldön is érvényes, hogy úgymond "ingyen" netezek, ahogy itthon? (gmail, facebook, youtube. Stb)
Hogy tudom itthon ingyen megcsinálni, azt hogy azt írja ki a samsung s5230-am hogy upload data to pc?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!