Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lopott telefon de tudom ki volt?

Lopott telefon de tudom ki volt?

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonomat de tudom, hogy ki volt, Feljelentettem akkor vissza kerül még hozzám, ha ő letagadja és nem találják nála a telefont??

2018. jan. 14. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"vissza kerül még hozzám, ha ő letagadja és nem találják nála a telefont??"

Kérdező, kérdezek: ha nem találják meg, akkor mi is kerülne vissza hozzád?

Ami nincs (meg), az nincs...

2018. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen feleslegesen jelentém fel?? Kivette a kezemből meg újra telepítette és a SIM kártyát is kivette belőle.
2018. jan. 14. 17:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgokat mondasz..

Mondjuk odáig megy, hogy kivette a kezedből.

És végignézted, hogy újratelepítette (még azt is mondtad, hogyan kell?) és kivette a SIM kártyát?

A SIM kártyát zsebrevágta vagy visszaadta?

És közben nem csináltál semmit?

Feljelentheted, de csak akkor, ha tanúd van rá.

Mondjuk az is belefér, hogy eladtad és a vevő átvette, újratelepítette és ezt látta a tanu...

2018. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"Kivette a kezemből". Ez jogilag rablás. Irány a rendőrség.
2018. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Túloztam.... Elkérte és én adtam oda, mert féltem hogy megüt. Én segítettem neki újra telepíteni és a kártyát vissza adta nekem.
2018. jan. 14. 17:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Tanum nincs rá sajnos
2018. jan. 14. 17:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell tanú. Egy elszámoltatás megtörténhet anélkül is. Rendőrbácsi odamegy, megkérdi, tud-e valamit nevezett telefonról, ha nála van adja elő. Persze tagadhat, de hidd el nekem, ha meglátja a fakabátokat, vissza fogja adni.
2018. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha tagadja akkor valamit tudok vele kezdeni vagy ennyi volt a telefonnak ő meg megússza?
2018. jan. 14. 18:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is állítod, hogy nála van a telefonod, akkor feljelentés történik (megteszed te vagy a URH-s járőr). Elrendelnek egy házkutatást, amely során vagy megtalálják a telefonodat, vagy nem. Attól függ, mennyire okos a tolvaj. Milyen telefonról van szó?
2018. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Htc one m9.
2018. jan. 14. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!