Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha hibás az iphone 8 plus...

Ha hibás az iphone 8 plus telefonom a garanciát csak a telekomon keresztül lehet érvényesíteni ha ott vettem (ami dög lassú folyamat) vagy valamelyik hivatalos forgalmazón keresztül is van lehetőség?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy hivatalos viszonteladón keresztül is lehet. Tavaly az iPhone 6-om készült meghalni, akkor felhívtam én a Telekomot, ott ezt mondták.
2018. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom sebességre ott lassabb vagy gyorsabb? Sajnos ebben a mai világban nem egyszerű 2 hétre nélkülözni a telefont :S Köszi a választ.
2018. jan. 18. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem hibás? Pedig még új készülék. Szerintem leteszek a vásárlásáról.
2018. jan. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt szerintem érdemesebb lenne megkérdezni egy hivatalos szervízben. i8-nál nem tudom, bár ha jól sejtem, már ezt is függetlenként árulják, mint az X-et.


én úgy vélem, hogy ha csak nem részletre vetted, akkor lehet máshol is, elvégre a telekom is hivatalos szervízbe fogja küldeni bevizsgáltatni.


részletre vásárolt telefonnal az a gond, hogy nem a tiéd a telefon, tehát ha te szolgáltatót megkerülve tudnál mondjuk cseretelefonhoz jutni, és később úgy döntessz, nem fizeted tovább a részleteket, akkor nem fogják tudni letiltani a telefont, mivel más az IMEI szám. ezért ez nem működik.

2018. jan. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ez érdekes mert előfizetésre vettem de kifizettem egy összegben.


Amúgy rosszak az illesztések és felül ha a hangszórónál megfogom kattog szóval szerintem előbb utóbb az első üveges rész elengedi majd :S A vicc amúgy hogy van rajta üveg tok minden...elejtve sem volt... persze 300 ezerért nehéz lenne olyat kapni ami megfelelően működik.

2018. jan. 18. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!