Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondják azt, hogy kb 40...

Miért mondják azt, hogy kb 40 ezer forinton alul nem érdemes okostelefont venni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Olcsó húsnak híg a leve.

Fejlesztenek erősebb, illetve gyengébb hardvereket, ezáltal a "szegényebb" réteg is hozzá tud jutni.

2018. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, de ha már minimum 2 magos minden processzor akkor nem lenne elég?
2018. jan. 18. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

mert az alatt nagyjából valamivel biztos baj lesz. jobb esetben az összeszerelés minőségével és ez által kiváltott meghibásodásokkal, rosszabb esetben maga a hardver kompatibilitása, szoftverhez való optimalizáltsága lesz a gond, amit nem fog orvosolni egy garanciális szervíz...rengeteg ilyen telefon van. papíron ott van az erősnek tűnő SoC, ha akár maga az op. rendszer akár egyes alkalmazások erre a kombinációra nincs felkészítve, mert rendelkezik a piacon 2-3 modell ezzel, azok is kis számban eladva.


egy belépő szintű, de népszerű SoC-ot használó modellnél azért erre nagyobb az esély, hogy stabilan működik.

2018. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kinek milyen igényei vannak.

Egy 2 éves Doogee X5 mobilom van amit 18.000-ért vettem anno.

A mai napig nekem tökéletesen megfelel.

2018. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én sosem költenék rá annyit, ha az igényeimet nézve felesleges. Ez a fontos: mit vársz tőle.

A saját telefonom egyébként 5 ezer volt, de nem okos, mivel arra semmi szükségem egy telefonnál. Van okostelefonom is, tesztcélokra, az 20 ezer volt s többéves, használt, de nekem pont ez kellett. Van egy kisebb tablet is, azt rengeteget használjuk itthon, tökéletes és az se volt drágább. Lehet, hogy nem szokványosak az igényeim, de ilyen is van. Használtan vesszük a telefonokat, mert azok is ugyanolyan jók, csak sokkal olcsóbbak.

2018. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Ezt inkább azok mondják akik beleszaladnak a nagy értékű telefon vásárlásba és hát ciki lenne azt mondani hogy nem jobb az sem.

Egy átlag felhasználásra már tökéletesen megteszi egy 40-50 ezres telefon. Mivel az emberek, gyerekek szinte csak face, zene és egy kevés böngészésre használják.

Meg legtöbben nem látnak az orruk hegyénél előrébb. Csak azt fogadják el amit itt a magyar boltokban lehet kapni. Holott ha szét néznének bármelyik külföldi oldalakon láthatnák hogy milyen szuper jó telefont lehet már kapni , normális áron.

Mert az nem normális hogy 2-300 ezer ft egy telefon.

Egyébként amelyik telefon 8 mag, 1,5 Ghz, FHD, 4/64 GB, legalább 4000mAh akku, és 50ezer ft alatt van az már jónak [link] számit. PÉLDÁUL.

2018. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az okostelefon divatcikk lett.

Nem azért cserélgetik,mert szüksége van rá.

Egyszerűen kisebbségi komplexusa van tőle,hogy az övé gyengébb,mint amit a múlt héten vett a barátnője.

2018. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

OUKITEL K3-ról van tapasztalatom.

Amit ismerősömnek rendeltem 4,5 hónapot bírt ki.

Onnan se kép, se hang. Garanciát meg problémás lenne érvényesíteni, mivel kicsi kínai ember küldte Kínából.

Vegyél olyan embertől telefont, aki vállal rá garanciát.

2018. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8. Még lehet hogy igazad van, de biztos van ilyen is.

De ezen az oldalon nézz szét és meglátod milyen telefonokkal van tele, melyikkel van a legtöbb baj, probléma. Minden harmadik kérdés iPhone-ról szól.

Ha egy 45 ezres telefon , mégyszer leírom neked EGY ilyen telefon elromlik , ennyi " csúcs" telefon közt , az nagyon jó arány.

Mert ez az oldal már csak iphone hiba bejelentő.

2018. jan. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy csomó gyártó irtózatosan túlárazza őket. De én még mindig 1 GB ramot használok azzal nincs is gond, a baj inkább a harmatgyenge Mediatek proci. Egy óra alatt felhevül :(.
2019. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!