Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik memória kártyát vegyem?

Melyik memória kártyát vegyem?

Figyelt kérdés

Honor 8 telefonom van, melyiket vegyem?Melyik lehet jó bele?Nem értek hozzá


1. [link]


2. [link]



2018. jan. 18. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó bele a class10-nek gyorsabb az olvasási sebessége.
2018. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sanyinak ***** válasza:
Ha pl videot is akarsz rögzíteni, akkor a Class 10-est vegyed meg!
2018. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld kéz:)
2018. jan. 18. 19:54
 4/7 formatron válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz: Minél magasabb osztályzatú (Class) memóriakártyát célszerű vásárolni, mivel úgy biztosítható a lehető leggyorsabb írási és olvasési sebesség a memóriakártya és a telefon között. Persze ez a drágább megoldás, de a későbbiekben valószínűleg le fogod cserélni a telefont egy jobb teljesítményűre, ahol a szóban forgó memória szintén helyt fog állni.
2018. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kingston, nem nagyo jo, en megjartam ,,
2018. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 formatron válasza:
Hozzá tenném még, hogy nem alapvetően a gyártó neve a mérvadó, hanem a memóriachip típusa és specifikációi. Tisztában vagyok vele, hogy mindenki nagyon ért a számítástechnikához, sőt némelyiküknek van egy akkora marha nagy pc guru haverja, hogy ő maga már csak ettől is jobban ért az informatikához a többieknél, de ha biztosra akarsz menni, akkor olvass utána az eszközök működésének, és akkor tudni fogod, hogy milyen eszközhöz milyen alkatrészt, kiegészítőt érdemes vásárolni...;)
2018. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 formatron válasza:

De hogy konkrét legyek és ne csak a számat jártassam, személy szerint ilyen és hasonló helyekről szerzem azokat az információkat, amiknek még nem vagyok birtokában:


[link]


[link]

2018. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!