Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki már mosta meg a telefon...

Valaki már mosta meg a telefonját?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy s7 edge-m van és tudom róla,hogy vízálló de még sosem próbáltam bevizezni.Gyakran elég koszos lesz és gondolkoztam ,rajta,hogy csap alatt lemosom,tiszta vízzel egy kicsit.Szerintetek kipróbálhatam,nem kell utána kikapcsolni és száradni hagyni?

2018. jan. 20. 17:54
 1/10 anonim válasza:
49%
Én véletlen belejtettem a kádba nem történt semmi szerintem csináld.😉
2018. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, azért vizálló.
2018. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szirty ***** válasza:
67%
De utána ne gyere ide sírni, hogy jajj beázott, most mit csináljak? :)
2018. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as azért kérdeztem meg,hogy ne járjak rosszúl.....:)
2018. jan. 20. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
A 3-as meg azért válaszolt hogy ne járj rosszúl.....:)
2018. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem mosom a csap alatt a telefonom inkább némi papirtörlő és telefon,tv stb hez valo tisztito sparel fujom le és gyorsan letörlöm neked is ezt javaslom .
2018. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szirty ***** válasza:
100%

"Kedves 3-as azért kérdeztem meg,hogy ne járjak rosszúl.....:)"


Akkor máshogy írom:

Kockázat nélkül nincs rizikó. :)


Nagyjából annyira jó ötlet mint törésbiztos üveget kalapáccsal püfölni.


Vagy fejtsem ki még jobban?

2018. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg anno az lg g3-amat es felev mulva beadta magat a sim kartya meg a kamera😂

A tiednek allitolag birnia kene a vizet, de en nem kiserleteznek a helyedben, semmi sem 100%:D

2018. jan. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs teljesen beterítve mocsokkal, nincs az az ok, amiért én megpróbálnék folyó csap alatt megtisztítani egy elektronikus készüléket... Bár még akkor is inkább mikroszálas törlőkendő + alkohol.


A telefon garanciájának apróbetűs részében amúgy is benne van kb., hogy "előfordulhatnak olyan körülmények, amikor mégis károsodhat a készülék", már ami a vízállóságot illeti. Magyarul ha a telefonod maradandó károsodást szenved a víztől, a gari nem fogja fedni, elküldenek vele a francba.


Márpedig vannak tesztek is, ahol vízbe merítés/mosás után a telefonon a hangszóró/mikrofon tompa, halk és rossz hangzású lett, kiszáradás után is.


Kimoshatod a telefonod, de ne panaszkodj, ha baja lesz. És van is rá esély, hogy baja lesz. A vízállósága alapvetően véletlen balesetekre van, pl. ha beleejted a vízbe és azonnal kikapod. A folyó csapvíznek nagyobb lehet a nyomása, mint amire a telefon vízállósága kiterjed.

2018. jan. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én mikroszálas szemüvegtörlő kendőt kicsit megnedvesítek, azzal olyan szépen meg lehet tisztítani, szebb mint mikor kihoztam az üzletből. :D
2018. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!