Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az iPhone 8Plus...

Szerintetek az iPhone 8Plus arany színben ami kicsit rózsaszínes pár fényviszonyban csajos vagy fiúknak is elfogadható?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha elég férfi vagy hozzá, hogy ne érdekeljen mások, pláne idegenek véleménye egy ilyen piti témában... kinek mi köze hozzá, hogy milyen színű a telefonod, te jó ég. Nálunk egy csomó nős férfinek aranyszínű iPhoneja, meg iPadja van, nem csinálnak ügyet belőle.
2018. jan. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is az van , mégsem érdekel :D Ráadásul tok van rajta... igy meg nem is tudják milyen színű.

Neked kell, te használod , es ha neked tetszik , akkor abba másnak nincs beleszólása.😊

2018. jan. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nőies, de ha neked ez nem számít, akkor vedd azt!
2018. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nőies, bár kinek mi.

Igaza van annak, aki azt írta, hogy ne érdekeljen más véleménye. Meg gondolom tokot teszel rá, mert az üveghátlap könnyen karcolódik.

2018. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Az olyan meleg szin.
2018. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen más képeken mint valóságban. :) egyébként egy tokkal szint is “cserelhetez”.


Itt pedig az emberek többsége ugy is rosszat fog irni ... mert hat ... :D

2018. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!