Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy J7 és A5...

A Samsung Galaxy J7 és A5 szoftvere mennyire stabil? Milyen gyakran fagynak le/indulnak újra? A 2017-es verzióra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Androidos telefont (Moto G5), és eléggé pocsék a kijelzője a Lumia 735-ösöm OLED kijelzőjéhez képest. Úgy döntöttem, visszaviszem a boltba (mert még nem járt le a 14 nap), és veszek egy Amoled-es telefont. A J7/A5 áránál többet nem akarok adni egy telefonért, de nem szeretném, ha naponta újra kellene indítani, és a legváratlanabb pillanatokban fagyna le.

2018. jan. 21. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A5 jó.
2018. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A5 az jobb mint a J7.
2018. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyikkel sincs különösebb gond.

Persze nem lesz olyan gyors mint a Moto G5, de ezek sem lomhák.

2018. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért nem lesz olyan gyors? Mindkettő lényegesen erősebb CPU-val, több RAM-mal és gyorsabb háttértárral rendelkezik.
2018. jan. 21. 12:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Mint a Moto G5.
2018. jan. 21. 12:53
 6/7 A kérdező kommentje:

A GeekBanch-en is veri mindkettő a Moto G5-öt:

[link]

[link]

[link]

2018. jan. 21. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a HTC 10 és az S7 esete.

Papíron minden ok de a gyakorlat még sem azt mutatja hogy az utóbbi gyorsabb, miért van az hogy a szoftveres optimalizáltságot senki nem nézi?

A Moto G5-n egy teljesen salakmentes Stock Android van.

Elég sokat dob rajta, mert kevesebb szolgáltatás fut a háttérben és maga a rendszer is jobban van optimalizál.

2018. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!