Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6S vagy Samsung Galaxy...

Iphone 6S vagy Samsung Galaxy Ace 5 (2017)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy milyen különbségek vannak a két telefon között, nem erre lennék kiváncsi.

Ami érdekel az az, hogy Iphone-nál apk fájlokat lehet e telepiteni a telefonra, ilyenekre gondolok, mint Fifa16, Resident Evil?

A 6s be olyan chip van mint a gépekbe tudja hozni a játékokat magasan.. most egy a5 ez nem tudom..

Játék terén melyiket ajánlanátok? Melyiket futnak jobban a játékok?


2018. jan. 21. 18:56
 1/3 A kérdező kommentje:
*Samsung Galaxy A5 (2017)
2018. jan. 21. 18:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt, az iPhone 6S nem kezel .apk fájlokat, mivel azo iOs fut, egy zárt rendszer, amire nem könnyű vírust rakni. Tehát ha nagy gamer vagy, és szereted külső helyekről, ingyen letölteni a játékokat, akkor mindenképp Androidos telefonra van szükséged. A chip nem rossz, viszont le fogják lassítani azt a telefont a jelek szerint.


Én az A5 2017-et választanám, jobb ár-érték arány, megbízhatóság, stb.

2018. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"jobb ár-érték arány"

Ilyet egy Samsung A szériáról megejteni? Számomra borzasztó érzés volt ilyet olvasni.

2018. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!