Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az usb portjaim közt nincs -...

Sasa69 kérdése:

Az usb portjaim közt nincs - apple mobile device usb - . Hogy lehetne a számítógépemre rátölteni, tudjak iphonnal usb-n keresztül csatlakozni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan bennem van a hiba, de nem teljesen értem a kérdést. Milyen problémával találkoztál?
2018. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az usb vezérlőim közt nincs apple mobile device usb , ami nélkül nem tudom csatlakoztatni az iphone telóm .
2018. jan. 21. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, de még is tudom. Nem más lesz a baj ott?
2018. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az esetek nagy többségében ilyenkor az illesztőprogram a bűnös. Ilyen esetekben járjunk el az alábbiak szerint:

Csatlakoztassuk telefonunkat a PC-hez.

Nyissuk meg windowsos számítógépünkön a Start menüben található Vezérlőpult menüpontot, és ott keressük meg az Eszközkezelőt.

Az USB-vezérlők menüpontot lenyitva tallózzunk az Apple Mobile Device USB Driver felületére.

Ekkor jobb egérrel kattintva a lenyíló ablakból válasszuk ki az Eltávolítás lehetőséget. A procedúra lezajlása után indítsuk újra számítógépünket. - ezt írja a iphone közösség a neten , de nekem nincs ilyen !

2018. jan. 21. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi történik amikor bedugod?
2018. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
semmi ! még csak nem is tölti usb - ről ....
2018. jan. 21. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik USB-n sem? Más gépen sem? Más bármilyen USB-n sem (tévén, beltérin, routeren lévőn)?
2018. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a fényképezőgépem és a régi c5-00 nokiám működik usbn keresztül , csak az iphone nem , pedig kettő iphone 4 van két usb kábellel , akárhogy cserélgetem azok nem ....
2018. jan. 21. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!