Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek égő ha 29 évesen...

Szerintetek égő ha 29 évesen csak egy mini Samsungom van?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a nagyság a méret.

de szerintem ez a tinikre vonatkozik.

Egy felnőtt 29 éves gond ha nem követi a trendet?



#Az idősebbek #telefonja?
2018. jan. 23. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gáz az, hogy megkérdezed. Döntsd el, hogy neked jó-e. Ha igen akkor használd, ha nem, akkor vegyél másikat. Mi nem tudunk helyetted dönteni.

Az "okostelefon" egyszerre műszaki eszköz és divatcikk. Hogy melyik része mennyire érdekel azt neked kell tudnod

2018. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem is az az égő, hogy valaki ezt 29 évesen megkérdezi. Én is 29 vagyok, és ebből adódóan a legtöbb barátom körülbelül velem egykorú. Nagyon kevés ember az, akinek számít, hogy a másiknak milyen telefonja van. Az egy használati tárgy, amit mostanában - sajnos - 2 évente úgyis cserélni kell... Olyan telefont használ az ember ami kielégíti az igényeit és kész. Ha neked 3310-esed van, mert csak telefonálni akarsz és sms-t írni, semmi mást, akkor legyen, biztos lesznek akik lenéznek ezért, de engem speciel egyáltalán nem érdekel.


Volt egy barátom aki hasonlóképp gondolkozott, mint te. Nem értettem miért akar iphone-t venni (részletre), mikor hasonló képességű telefonok feleannyiért voltak. Megkérdeztem tőle, mire azt a választ kaptam: "mert az presztízs! azért nem mindegy milyen telefont teszel ki az asztalra egy beszélgetéskor"


Kicsit elképedtem, szerintem igazából normális társaságban de, mindegy.


Szóval, ha használati tárgyként kezeled a telefonod akkor vegyél olyat amilyen az igényeidnek megfelel, ha a mostani is, akkor tarsd meg, és ne érdekeljen ki mit gondol. Ha a régi barátomhoz hasonlóan a presztizs érdekel akkor cseréld le a telefonod, de senkit nem fog érdekelni. Férfiként 30 felett NEM státusszimbólum a telefon! Ha olyat akarsz akkor már inkább egy minőségi órát vegyél...

2018. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:
100%
Égő hogy megkérdezted.
2018. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%

Most komolyan kérdezed?

Samsunggal max leégeted magad, adj màr magadra, Iphone 8 minimum, ha nem akarsz lúzer júzer lenni.

2018. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

Ment a zöld pacsi mindenkinek.

Csak azért kérdeztem, mert már páran lenézték és kinevettek, pedig imádom a telót, és amire nekem kell, arra megfel. :)

2018. jan. 25. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Minek emeled ki a kérdést? ÉGŐ nagyon.
2018. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!