Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi 5 vagy Xiaomi Mi A1...

Xiaomi Mi 5 vagy Xiaomi Mi A1 a jobb vétel?

Figyelt kérdés
Most készülök új telót venni és eléggé megtetszett ez a kínai gyártó csak jót hallok róla meg hogy ár/érték arányban a legjobb.

2018. jan. 23. 19:04
 1/6 anonim válasza:
Nekem Xiaomi 5-öm van. Nagyon jó, könnyen kiigazodok, a másik fajta telefont nem ismer de én nagyon ajánlom a Xiaomi 5, könnyen feloldhato az ujlenyomat segitovel, es az áráért is megérte, egy éve van meg hiper gyors még mindigy tobbszor is leejtettem es semmi baja nem lett. A kamerája közel annyira jo mint az iphone, minden alakalmazas jol fut rajta. Ahoz képest hogy sokan a "kínai" nevéről ítélik el ahoz kepest baromi jol teljesit, csak ajanlani tudom.
2018. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Xioami Mi 5-t nehezen lehet beszerezni, vagy ha igen akkor fel kell rá dobni a Global ROM-t, garancia így nincs nagyon rá.

Mi A1 hivatalosan kapható és van rá garancia, ezek mellett kiveszed a dobozból és már használhatód is.

De Mi 5 jobb valamivel.(erősebb SoC,jobb kamera)

2018. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy hülyén hangzik de nekem ami eléggé számít az a vastagaság meg kijelzőméret mert az A1 5,5 és az nekem elég nagy és az 8.45 mm vastag míg az Mi5 csak 7,1mm. De az Mi 5-öt csak használtan tudom amúgy is beszerezni amin már nincs gari szóval nem para ha fel kell tenni a globál rom-ot.(Mondjuk azt nem tudom hogyan kell ilyet csinálni de gondolom nem olyan nehéz)
2018. jan. 24. 06:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Az MI5 pár mm-rel nagyobb csak az én MI3 -asomnál (5"), ha pl. a szélességét nézed. Épp a napokban hasonlítottuk össze. A trükk ott van, hogy az MI5-nél keskenyebb a kijelző körüli keret.
2018. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Mi A1-nek sokkal jobb a szoftveres támogatottsága. Eleve stock androiddal jön ki amit a google készít. Viszont tudsz rá tenni MIUI-t is, mert az is van hozzá. Az Mi 5X ugyanaz a telefon MIUI-val, azt a romot rá lehet tenni erre is.

Viszont az Mi5-ben és az 5X-ben nincs B20 az A1-ben van. Így azzal mindenhol lesz normális 4G-s neted. A másik kettővel nem.

2018. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És az MI 5c verzióról mik a vélemények? Azzal is nagyon szemezek.
2018. jan. 24. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!