Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti nem sajnáltatok kiadni...

Ti nem sajnáltatok kiadni ennyi pénzt, egy csúcskategóriás telefonért?

Figyelt kérdés
Szóval ott tartok,hogy szeretnék egy jobb telefont vásárolni, a pénzem már mindjárt kezd kigyűlni és felmerűlt bennem a kérdés,hogy ennyi pénz ki akarok adni egy telefonért?Egy kb.150000. Ft-os telefont szeretnék,az anyagiaink átlagosak,most/eddig egy kb.50000 Ft-os telefonom van/volt.Ti nem éreztetek egy kis bűntudatot,hogy ennyi pénzt adtatok egy mobilért?(mindig benne van a pakliban,hogy elromlik,eltörik...eddig nem törtem össze egy telefont se)

2018. jan. 23. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
De, én is jobban örülnék, ha nem kellene ekkora összeget kiadni egy telefonért, de hát közhely ugyan, de a minőséget meg kell fizetni.
2018. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezzel van a probléma.


Nekem van pár telóm most, a legdrágább egy Samsung s7 edge, ezt tavaly vettem, 180.000 volt.


Na ami nekem problem és már sokszor leírom itt, BKV-val utazom és sok okostelefont látok széttört kijelzővel, mondjuk még működik a telefon mert nyomogatja az ember, de látszik párszor kiesett a kezéből.


Na amit nem értek és neked is mondom hogy az ilyen miért vesz kb. 100.000-től induló telefont, venne inkább 7000-es Nokia-t, ha nem tud vigyázni rá.


Szal te is akkor vegyél drága telefont, ha nem ejted le, stb. és akkor nem gond szerintem.

2018. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 meszike91 ***** válasza:

Ha sajnálod rá a pénzt, akkor tényleg lehet nem kéne ennyit költeni rá. 50k körül egész jó xiaomi-k vannak. Átlagos felhasználásra az is bőven elég.


Én oneplus 3-mat vettem tavaly. Kicsit sajnáltam rá a pénzt, de úgy voltam vele, hogy ez talán sokáig jó lesz. Egy év után még nem bántam meg a dolgot. Van rajta tok és fólia is, így nem árt meg neki ha időnként leejtem. A sebessége meg egy év után is bőven rendben van. Szerintem még évekig elég is lesz.

2018. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy kiadok egy csomó pénzt és egy év után belassúl,2 év után tönkre megy....
2018. jan. 23. 19:26
 5/21 anonim ***** válasza:

Na várjál azért ha az ember okostelefont akar akkor kell hogy legyen állandó bevétele úgymond, ezeket nem több évre tervezik, pl az apple telefonokat.


Vagy akár a Samsung S szériát.

2018. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Szirty ***** válasza:
0%

Csicska-tegória.


Ha ettől érzed jobban magad fizess érte.

De ettől nem lesz jobb az életed (legfeljebb azt hiszed).

(Nem attól leszel jobb vagy rosszabb mint aminek mutatod magad, hanem attól amilyen vagy)

2018. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért akarok egy jobb telefont,mert elegem van a lassú,lefagyott telefonokból...
2018. jan. 23. 19:39
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem 150 ezer a lélektani határ amit kiadok egy telefonért, de megéri szerintem. Nincs lassulás pörög 2év után is... Bár én 2 évente cserélem kb
2018. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Szirty ***** válasza:

Ebből is látszik mennyire nem gondoltad komolyan a kérdésed.

Csak önigazolást kerestél...

Azzal nem fogok szolgálni. Kérjek elnézést? :)

2018. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én csak véleményt,tapasztalatot szeretnék,semmi féle önigazolást....:)
2018. jan. 23. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!