Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan küldhetnék SMS-t...

Hogyan küldhetnék SMS-t Magyarországról úgy, hogy nincs kártyám magyar telefonszolgáltatótól (nem roaming)?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e bármilyen online szolgáltatás amivel ez megoldható lenne? Utalni nekik PayPal-on vagy bárhogy és ők pedig elküldik az SMS-t?


Van egy szolgáltatás amit használnék, használható is külföldről, de előfizetni, csak magyarországi Telenor, Telekom vagy Vodafone számról lehetséges.


Persze, megkérhetnék valakit, aki ott él, de külföldi magyarként, sajnos egyetlen egy ismerősöm sincs, aki ott élne jelenleg.



Köszönöm előre is!


2018. jan. 23. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
skype out?
2018. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy értem mire gondolsz. A Skype nem hiszem, hogy a "Telenor, Telekom vagy Vodafone" szolgáltatók egyikén keresztül küldene SMS-t. Ráadásul szükségem lenne a válasz SMS-ben kapott kódra is. Így tudom aktiválni a szolgáltatást. Nem hiszem, hogy ez Skype Out-on keresztül megoldható lenne.
2018. jan. 26. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha messengernél beállítod hogy az legyen az alap sms is?
2018. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Evele123 válasza:
Ha androidos telefonod van, tudsz küldeni ingyen SMS-t TalkU, Dingtone vagy Telos programokon keresztül is. Igaz, nem 160 karaktert, csak kevesebbet, de mindezt úgynevezett kreditekért cserébe. Kreditet pedig szerezhetsz napi bejelentkezéssel, reklámfilmek nézésével vagy szponzorált appok feltelepítésével. Hívni is tudsz velük még akkor is, ha SIM-kártya sincs a telefonodban.
2018. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!