Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple watch series 3 órával...

Apple watch series 3 órával melyik programmal lehet puskázni?

Figyelt kérdés
Jegyzet féleségre gondoltam, hogy begépelem telefonon és az egészet mutatja az órán. Tudom tanulni kell bla bla bla de ki nem puskázott már?

2018. jan. 23. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Microsoft OneNote by Microsoft Corporation

Pl, de rengeteg hasonló van.

2018. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Nem attól leszel okos mert ötöst kapsz, hanem akkor kapsz ötöst ha okos vagy.

A tanulás dolog nem hülyeség, próbáld ki.

Nekem bejött. Nagyon jó állásom van és a fizetésem se semmi.

A sógorom viszont sose tanult, csak puskázott. Aztán pedig vett magának bizonyítványt.

A sors úgy hozta hogy egy cégnél dolgozunk. Én már 10 éve, ő csak nem olyan rég.

Egy hét alatt kiderült hogy a tudás hiányzik. ami a puska helyett a fejben kellene hogy legyen.

2018. jan. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
0%

Ha jól értem: nem elég, hogy csalni akarsz, de még azt is mástól kérdezed meg, hogy hogyan csináld, mert magadtól erre is képtelen vagy?

Ebben az esetben teljesen felesleges lenne puskáznod. Nem neked való a tanulás, felesleges erőltetni...

2018. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az előbbiekre (de amúgy tényleg jobb tanúlni ,de ez Off)

Microsoft Word is jó

De én ha a szükség úgy hozta akkor egyszerűen csináltam egy képet a leckéről/ témáról/válaszokról, és azt tettem óralapként vagy a gallériából nézegettem (lehet nagyítani a crown tekerésével)

Az órám (Series 3 42mm LTE)

Ha egyéb kérdésed is lenne , nyugodtan írj pm be.

2018. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!