Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Asus Zenfone 3 deluxe vagy...

Asus Zenfone 3 deluxe vagy Huawei Nova Lite telót vegyek?

Figyelt kérdés

1. hsz-ben mutatom a linket róluk. dupla árú az asus, de ez lehet hogy csak a név miatt?

Nekem már a márkanevek igen leszerepeltek (pl apple) úgyhogy mindenképp valami minőségi kell és ami kitart mert én igencsak nyüstölöm. És 100lóerős wifinek is örülnék, melyik "lát" jobban? (előző telefonom másik telefonokkal összehasonlítva uazt a jelet 1-esen látta míg másfélék erősebben...) Ki melyiket venné? Asusnál szintén csak a nevet kell megfizetni? Kb ugyanaz a tudás... Köszi a válaszokat.



2018. jan. 24. 11:37
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. jan. 24. 11:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a márkanév, az Asus telefonok egész korrekt ár-érték arányt képviselnek, noha a Huawei egy kicsivel mégjobbat! Én közel 3 éve napi szinten elég sokszor nyüstölöm a régi Huawei-met (Ascend P7), és semmi baja, tökéletesen működik, egyszer sem volt szervizben, látszik, hogy nagyon jól van optimalizálva a rendszere, csupán az elavultsága miatt érett meg a cserére!

És következő telefonnak pontosan ezt az Asus típust szemeltem ki, főleg a kamerája miatt, bár nem tudom, hogy ez Neked mennyire fontos! :/

Viszont tesztek alapján hardveresen a Qualcomm-Adreno páros egy hajszálnyival jobban teljesít, mint a HiSilicon-Mali ugyanabban a hardveres kategóriában, amikre tökéletes példa ez a 2 típus!

Döntsd el, mik a fontosak Neked!

Összegezve:


Asus: hardver és kamera


Huawei: szoftver és ár

2018. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Huawei Lite-ot nem érdemes vanni, mert nem az igazi.

Asus, mindenképpen.

2018. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*venni
2018. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát mivel sokáig nem érkezett válasz, így mentem a magam feje után és sok-sok telót összehasonlítottam, több mobilüzlet-eladóval, tulajjal beszéltem, akik az asusra, érdekes módon, de legyintettek. Az egyikük azt mondta, ez megragadott, hogy ismerjük a Hajdú márkát is, mint mosógépet, de Hajdú márkanév hajszárítóban nem biztos hogy verhetetlen, mert hogy nem az a profiljuk. Valahol elgondolkodtam ezen.

Végül is Huawei lesz, mert nougatos android van benne, másikban marshmallow van, ez a támogatottság szempontjából fontos - szerintem.

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

2018. jan. 28. 10:33
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Nincs mit! :)
2018. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!