Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia A1 re akármilyen...

Sony xperia A1 re akármilyen ébresztő alkazmást telepítek, és állítanám be, hogy pl 5:25 kor ébresszen, minden alkazmazás ilyen analóg óra beállító felületet dob ki, ami nekem nem tetszik,?

Figyelt kérdés
Digitális kinézetet szeretnék mint az előző sony M4 aqua ámon volt ,hogy lehet ez beállítani?

#xperia A1
2018. jan. 24. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

"AMdroid" esetleg? (Magyar fejlesztésű)

Amikor eljutsz odáig, hogy hozzáadnál egy ébresztést, jobb felső sarokban 3 pont, aztán az "Óraszámlapos időválasztó" mellől kiveszed a pipát. Ezek után bepötyögős/"digitális" módon adhatóak meg az időpontok...


Áruház link:

[link]

2018. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm ez így működik :) kár hogy az én my clock nevő appomon ezt nem tudom beállítani
2018. jan. 25. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!