Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi vagy huawei mobilt vegyek?

Xiaomi vagy huawei mobilt vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni, hogy melyik telefont válasszam a Xiaomi MI A1 és a Huawei P10 lite közül?

Most vagyok telefon vásárlás előtt, eddig még nem volt kínai telefonom, de most ez a kettő mobil megtetszett, mivel eddig kb 10 éve csak sonym és samum volt, a fenti két márkát nem ismerem, csak amiket a tesztek írtak. Köszönöm szépen előre is az építő jellegű válaszokat.



2018. jan. 24. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van egy Xiaomi 4x.


Csak ajánlani tudom a Xiaomi-t, műszakilag nagyon jó, és sokkal olcsóbb mint egy Samsung vagy egy Apple.


Ezek közül inkább az A1-et venném, és azt hiszem az eleve 64 Gb-os, szerintem a Huawei nincs annyi.


De a huawei sem rossz választás, lehet egyszer veszek majd egy Huawei-t, nekem még nem volt sajna.

2018. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettő kínai gyártó. Az előző telefonom Huawei volt, ámultam a hangján, el sem hittem, hogy telefonból lehet ilyet kihozni. A kijelző szintén jó volt, bár a hasraesés mint a hangszórónál, elmaradt. A Bluetooth és a wifi nem használható együtt, külön-külön mindkettő működik, típushiba. A Xiaomi hangszóróban elmarad a Huawei-től, a kijelzőméret nagyon tetszik, legalább ekkorát szerettem volna, de a színhűségben ismét alul marad a Xiaomi. A sebessége bámulatos, emellett energiatakarékos, gyorstöltést nem támogat, de mégis gyorsan feltöltődik, több a memória és a belső tárhely, dupla kamera, szinte érintésmentes Andorid rendszer, két éves frissítés. Ezek után nem kérdés: Xiaomi Mi A1. Eddig nem bántam meg a vásárlást.
2018. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, melyik volt az a Huawei telefon, aminek jó volt a hangszórója?
2018. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
P8 Lite (2015).
2018. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!