Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 2018ban megéri még?

IPhone 6 2018ban megéri még?

Figyelt kérdés
Nem hosszú időre tervezem vele, max fél év, aki használja tapasztalatok iOS11 mellett? P9 Lite 2017et váltanék gyorsan iPhone 6ra, most újabb modellt anyagi okok miatt nem tudok, de ősszel kb váltanék, addig használható lenne még? Éredekelne az akksi ideje, elég sokat nyomkodomnám, közösségi oldalak stb
2018. jan. 24. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezek pont nem arról hiresek hogy birja az akksija.
2018. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
0%
Akkor felejtsd el. Ahogy kijön egy ájfon, max 1 hónapon belül.az összes szervizbe ájfonakksicsereakció van...
2018. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

bírom, amikor két olyan válaszol üzemidőről, akik elvből soha nem vennének iPhone-t, és ezt évek óta hangoztatják is...semmi gond nincs az i6 üzemidejével...nekem annó kibírt 1-másfél napot simán, pedig én is ha nem is percenként, de óránként többször is használtam...


ez a lassítás is akkora f_szság. mindenki akkor kezdett hisztizni, amikor kirobbant a botrány, pedig már iOS 10.2.1-ben benne volt ez a power managment változtatás...meg persze azok sírnak, akiknek lassú az 5S-e...igen, 4,5 éves telefontól mit vár az ember?

2018. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen igazad van, eddig is lehetett érezni hogy lassult...

egy félévig kihúzom vele aztán majd cserélem 7/8ra:) addig remélem teszi a dolgát még ha nem is fénysebességgel. Csak az akksira voltam kíváncsi mert 6s és SE-t használtam de a 6os kimaradt

2018. jan. 25. 18:04
 5/8 anonim válasza:
szerintem ha fél evre szeretned akkor megeri megvenni mert ha ujjonan veszed semmi baja jo az akkumlatora is es az IOS11 is jol mukodik rajta...(i6om van)de amugy tenyleg van hogy lassu meg nekem mostanaba magatol ujraindizodik de ez szerintem a hőmérséklet kulombsege miatt van mert ezek az iPhoneok ilyenek
2018. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bp1985 ***** válasza:
0%
Volt ájfonom, meg akármikor vehetnék is, csak pont az ilyen hibái miatt nem veszem meg...
2018. jan. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
0%

igen, 4,5 éves telefontól mit vár az ember?



Pont ti vertétek a nyálatokat, hohy soselassulbe, ezerévigugyanolyangyors, stb...

2018. jan. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy sose lassul be...ezt maximum tényleg azok állítotják még mindig, akik elvakult fanok...az viszont mindigis úgy volt, hogy egy androidos társához képest az életciklusuk évekkel volt hosszabb...ma már nem, mert egy androidos csúcstelefon is kibír közel annyit úgy, hogy használható marad...
2018. jan. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!