Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone függetlenítés otthonról?

Vodafone függetlenítés otthonról?

Figyelt kérdés

Nemrégiben jött be a törvény, hogy ingyen kell függetleníteniük a telefont a szolgáltatóknak. A telekom oldalán lehet is otthonról függetleníteni, mindössze az IMEI kódot kell megadnunk.

Nekem vodafonos telót kellene függetlenítenem, de ahhoz nem találtam segítséget a vodafone weboldalán.

Kérdésem az lenne, hogy várható hogy a vodafonenak is lesz online függetlenítésre lehetőség, vagy esetleg már most lehet SMS ben, vagy hasonló?

Azt, hogy személyesen lehet azt tudom, csak sajnos ez használt telefon, nem én vagyok az első tulaja.



2018. jan. 25. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
2018. jan. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket, mert csak használt telefonokat függetlenítenek.

És igazolnod kell a telefont hogy a tied, nem talált és nem lopott.

2018. jan. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
01:06 TurboSIM, lol... miért nem linkeled be rögtön a Nokia 6210-es kódkalkulátort, nagyjából ugyanannyival lenne előrébb a kérdező. :)
2018. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Poénnak szántam, ha már egyszer életképtelen a kérdező
2018. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!