Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megmarad a garancia?

Megmarad a garancia?

Figyelt kérdés

Leesett a telefonom es szép pókhálós lett.

Ha szervizben önköltségen kicseréltetem a kijelzőt, utána megmarad a garancia?

(Más baja nincs.)



2018. jan. 25. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2018. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik cégénél vetted a telefont annak a szervizében kellett volna megcsináltatnod hogy megmaradjon, legalábbis én így tudom.
2018. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Extreme Digitalban lett véve.

A kérdés az, hogyha rajtuk keresztül, a "gyári" szervizben kicseréltetem, akkor megmarad-e?

Tehát még nincs kicserelve.

2018. jan. 25. 08:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott a telefon elotted, felhivod oket es megkerdezed. Minek teszel fel kerdest, hogy kapj 5 bizonytalan valaszt, mikor kevesebb erofeszitessel 100%-osat kapnal??
2018. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Logikus.
2018. jan. 25. 09:09
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
48%
Egy ilyen garanciavesztéssel jár.
2018. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de pedig így van. ha hivatalos szervízben javíttatja meg az ember a garancián túli hibát, akkor a garancia nem veszik el.


a garanciavesztés feltétele az, hogy nem hivatalos szervízben javíttatja meg, mert ott olcsóbb...

2018. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ha valaki lelejti a telefont és bár annak a költségét állja a fogyasztó, akkor arra még szólna a garancia, mert elvileg az nem rendeltetés szerű használat.

De én kívánom, hogy ne legyen igazam, meg kell kérdezni ott a márkaszervízben.

2018. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az lett belőle, hogy 10 ezer körül kell majd fizetnem, és mivel márkaszervizbe küldik megmarad majd a garancia. Azt mondták, hogyha más problémája is lenne akkor azért is fizetni kéne, mert nem lehet meghatározni hogy az esés miatt keletkezett-e, és rendesen menne tovább a garancia.

Szóval most csak kijelzőért fizetek és megy tovább.

Megerősítettek hogy valaki kitörte a töltőaljzatot mert fordítva feszegette bele a töltőt, és önköltséges javítás után maradt neki is a garancia.

Szóval minden okés : )

2018. jan. 28. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!