Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone sd kártya...

Windows Phone sd kártya használata Androidos eszközben?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Htc HD7-es telefon, működik, de elég régi és az akkuja is csak 5 percet bír. Kivettem belőle az sd kártyát, de nem ismeri fel sem a számítógép, sem pedig a telefonom. A kártya az egy SanDisk 16Gb, class 4-es.

2018. jan. 27. 16:29
 1/8 anonim válasza:
Próbáltad formázni?
2018. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a számítógép nem jeleníti meg mint tárhely, a telefonnal ugyan ez a helyzet. Egyedül a Windows Phone tudja egyedül formázni, de utánna sem ismerik fel az elobb említett eszközök.
2018. jan. 27. 16:41
 3/8 anonim válasza:
lehet olyan fájlrendszer van beállítva ami csak az a telefon tud olvasni
2018. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Bootice nevü programmal le tudod formázni:

[link]

2018. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Használd a gépen a Lemezkezelést. Ott válszd ki a kártyát, töröld a jelenlegi partíciót és hozz létre újat, ha szükséges formázd.(FAT32).
2018. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!

Kipróbáltam a Bootice-t illetve a lemezkezelést, de sajnos egyik sem látja a kártyát. Így nem tudtam velük leformázni. Azt tudom elképzelni, hogy teljesen más ennek az sd kártyának az érintkező kiosztása, mint a többi sd-nek. Ezt alátámasztja, hogy egy, a számítógép által felismert kártyát nem tud a Winodws Phone olvasni.

2018. jan. 27. 20:31
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Az érintkező kiosztása ugyanaz, szabvány.

A számítógépen ha rádugot látnia kell, maximum nem ismeri fel, de formázni lehet. Ha semmi nincs, akkor rossz a kártya vagy a kártyaolvasó.

2018. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ez esetben rossz a kártya. Köszi, ment a zöld!
2018. jan. 27. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!