Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e a Viber alkalmazásban...

Van-e a Viber alkalmazásban hívás közbeni hangrögzítési lehetőség?

Figyelt kérdés
Átnéztem az egész menüjét, de sehol nem találtam rá lehetőséget, még hívás közbeni állapotban sem. Valóban nincs rajta, vagy csak én nem találom? Köszi a választ!

2018. jan. 29. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs rajta.
2018. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak külön alkalmazással lehetne megoldani.
2018. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2018. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az ANDROREC-et.

Nekem van, de Vibert nem próbáltam.

2018. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos az Androrecet nem tudtam telepíteni, mert nem kompatibilis a 7.0 verzióval (?). A többi felvevő program meg vagy működik vagy nem, amelyik igen, az meg nem veszi a Vibert, csak a telefonos hívásokat. :(
2018. jan. 30. 18:40
 6/6 anonim válasza:
VAn egy régebbi DElL-em. Csak nyáron használom a nyaralóban, tehát pót-laptop. Az a problémám vele, hogy nem tudom telepíteni a Viber-t. Amikor sikerült, csak először működött, utána lefagyasztotta a gépet és le kellett törölnöm. Hogy lehet, hogy nem kompatibilis, amikro egy sokkal régebbi laptopomon működik ?
2018. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!