Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Raktam az sd kártyámra zenéket...

Raktam az sd kártyámra zenéket (64gb) eddig tokeletesen lejatszotta de az utolso ket albumbol nem jatszik le par szamot. Mit tudok csinalni vele?

Figyelt kérdés
Rarakom a zenet , mukodik is , 2perc mulva meg csak ugorja át a zenéket mert az album felét nem tudja lejátszani. eddig semmi ilyesmi nem volt osszvissz 3gb foglalt a 64gbos sd kartyabol. mit tudok csinalni vele?
2018. jan. 30. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem biztos, hogy a memóriakártya hibája, lehet az albumnak hibás a tömörítése.
2018. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lassan 1éve toltottem le az albumokat gepre , elozo telon mukodott
2018. jan. 30. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Megsérült a fájl, ez is lehet.


Formázod a kártyát, és újra rátöltöd a zenét. Ha akkor is ezt csinálja, akkor lehet kártyahiba.

2018. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, és azt remélem el sem kell mondanom, hogy a memóriakártya is olyan, mint a pendrive, vagyis hogy nem csak úgy kihúzogatjuk mindenhonnan, hanem le is kell előtte választani. Ilyenkor sérülnek meg legkönnyebben az állományok.
2018. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megbízható helyről származik a kártya? Új?
2018. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Spanomtol kaptam szoval lehet szar :D csak h tudok e valamit csinalni vele valamit
2018. jan. 31. 21:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg egy teljes formázást érdemes megpróbálni. NTFS-re.
2018. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A leírtak fake SD-re utalnak, azért kérdeztem. Egy kisebb kártyát szoftveresen nagyobbnak láttatnak. Az ilyen kártya látszólag írható is a valós méretén túl, de aztán nem olvasható.

Vannak erre teszt programok, illetve visszaállítható legalább a normál mérete és legalább az használható lesz.

[link]

2018. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:
@7: végül is... Ha NTFS-re formattálja, akkor biztosan nem lesz vele gondja a mobiljában. De ha azt szeretné, hogy a telefonjában is használni tudja, akkor inkább a mobil által is kezelt FAT32, exFAT esetleg az extfs valamelyik verzióját ajánlanám a csak Aindoss környezetben támogatott NTFS helyett...
2018. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Le kell törölni.
2019. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!