Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj a telefonommal?

Mi lehet a baj a telefonommal?

Figyelt kérdés
Adott egy Huawei G6, amire az Evolution romot tettem fel, és ezzel hibátlanul működött egy fél évig. De pár napja magától bekattan, hibaüzenetet dob ki az összes alkalmazásomra (még a gyáriakra is) , és ezen csak az újraindítás segít. Pontosabban segített, mivel nemrég óta már újra sem indul sokáig, csak a logót adja be. Fogalmam sincs mi lehet a baja. Egyszer, mikor sikerült újraindítsam, a partícióra hivatkozott, hogy nem sikerült vele csinálni valamit. Hogyan tudnám megoldani ezt a hibát? Előre is köszönöm a válaszokat. 😀

2018. febr. 1. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha fél éve tudtál Rom-ot cserélni, akkor most is tudsz. Ha a boot logo bejön, akkor recoverybe be tudsz lépni, valszínűleg fájlrendszer hiba.

Ja és főzött ROM esetén a "gyári alkalmazások" kifejezést felejtsd el.

2018. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És elég hogyha ugyanazt a ROM-ot rakom újra rá? Vagy keressek másikat?
2018. febr. 2. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

ELőször meg lehet próbálni ugyanazzal, aztán ha nem működik, akkor esetleg másik.

Annyi, nem tudom, hogy raktad fel az előzőt, de telepítés előtt recoveryből data, cache, dalvik formázása mindenképp kell. Ha a ROM leírásánál ajánlják, akkor a systemet is érdemes, de ezt csak akkor ha oda van írva, különben bajt csinálhat.

2018. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megcsináltam amit írtál, de a művelet (Wipe) végén is valami vörössel írt hibaüzenetet adott ki a partíciókkal kapcsolatban, ettől függetlenül megcsináltam.
2018. febr. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!