Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit ér ez a szinte totálká...

Mennyit ér ez a szinte totálkáros Samsung Galaxy Alpha?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Alpha 32gb

Hibái:

Hiányzik a kameráról a lencse, ezért rossz minőségű képet készít.

Selfie kamerával nincs gond.

A képernyő eléggé karcos, a sarkakról a festék lejött.

A hátlapja karcos.

Az akkumlátora eléggé gyenge már.

Mennyit kaphatok ezért a telefonért



2018. febr. 4. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Manapság valahogy nem keresi senki a hulladék mobilokat.
2018. febr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy forintot sem. Add oda valami szegény családnak.
2018. febr. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 ezerért meghirdetheted, hátha valakinek olyan alkatrész kell ami a tiedben még jó (mondjuk az alaplap). Amúgy ha a benne lévő anyagok értékeit összeszámoljuk, akkor pár száz Forintot érhet.
2018. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5000ft-ot simán megér de csak alkatrésznek jó, ezzel annyi a gond hogy akinek elromlott az már biztosan vett újat és nem alkatrészt keres. Ha kártyafüggetlen a telefon én beadnám egy használt telefon kereskedésbe kérnék érte 2-5 ezret de nyilván a nagyobb összeget mondanám, majd hagynám a francba. Én rájöttem arra ha bármilyen elektronikai eszközt vásárolok vagy eladom 2-3 évesen még időben vagy később elviszem és kidobom az elektronikai hulladék gyűjtőbe. Nem lehet egyszerűen mindent megtartani...
2018. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!