Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Android telefonról...

SOS! Android telefonról hogyan tudok visszanézni kitörölt Google előzményeket?

Figyelt kérdés

Írom ezt a marha esszét, annyi weboldalt megnéztem már hogy infókat, adatokat gyűjtsek, megvolt nyitva kb 5000 ablak, és már tök lassú volt a teló, mondom törlöm az előzményekez, de bakker most nincsenek meg olyan oldalak, amiken böngésztem, és amiről kéne most is pontos adat... Hülyét kapok... Olyan kellene, ami pontos URL-t vagy mot ad vissza, de ha a főoldalt, már az is haladás, könyörgöm segítsetek...

Valami trükkös kód vagy valami Google Chrome varázslat??? Kell lennie valaminek, légyszi írjátok meg


Köszönöm!!!


2018. febr. 5. 01:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Be voltam jelentkezve a Google fiókomba, és hiába mentem a Google alkalmazásra, és ott myaccounts vagy mi, hogy saját tevékenység, ott nem dobja ki, sem részletesen, sem sehogy...
2018. febr. 5. 01:38
 2/8 anonim ***** válasza:
én sok mindent meg tudok csinálgatni, de ilyenről nem hallottam, ha azokat törlöd akkor azok törölve vannak, esetleg a szolgáltató tárolja hogy mire is kerestél rá (mert ugye ők látják)
2018. febr. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor valami láthatatlan Keyloggert tudnál ajánlani a következő ilyen alkalomra? Vagy valami Print Screen felvevőt, ami automatikusan készíti magától a háttérben a képeket?
2018. febr. 5. 06:36
 4/8 anonim ***** válasza:

a legjobb az lenne hogy ami haszos oldal számodra azt elmented a könyvjelzőid közé, vagy másolod az url címet és elmented jegyzettömbe

a háttérbe futó alkalmazások sokat merítenek az aksidon, foglalják a ramot stb

ha képernyő képeket készít akkor még a telefonodat is tele szemeteli

az ilyen kém programokba meg nem igazán bíznék ami naplózza hogy mit csinálsz

2018. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És kémprogram terén melyiket lenne érdemes letölteni?
2018. febr. 5. 07:48
 6/8 anonim ***** válasza:
egyiket se
2018. febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a legtöbbje vírus, szóval egyet értek hogy olyat ne használj, főleg hogy valószínűleg nem csak te látnád amit kéne (feltéve ha működik)
2018. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb fölső sarokban 3 pötty. Klikk, majd előzmények
2018. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!