Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mélyik jobb és miért? Iphone...

Mélyik jobb és miért? Iphone 7 vs Samsung galaxy s8

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 09:43
 1/6 SylwerStone ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy melyik jobb. Android vagy IOS kell? Ha neked az ios tetszik akkor én hiába mondom neked hogy az s8 jobb, vagy fordítva.

Az s8 valamivel újabb. Nekem s8+-om van, meg vagyok vele elégedve. Próbáld ki mindkettőt és az alapján válassz, ne pedig más véleménye alapján, mert egyik oldal ezt ajánlja, a másik meg amazt. Egyikkel sem fogsz rosszul járni, szimplán attól függ melyik rendszert preferálod.

2018. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó mobil,de a testreszabhatóság,kamera,kijelző terén nagyon ráver az S8 az Iphone-ra.
2018. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Galaxy S8 jobban megeri ha az android rendszere bejön. Almábol 7-et nem vennék már.... (egy alma tulaj)
2018. febr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
35%
Nekem volt mind a kettő, de az s8 nem igazán jött be, az android még mindig egy szar, lefagyott, csomószor pont telefonálni nem lehetett, iphoneal ilyen problémám nem volt, csak lecseréltem a 7ről 8ra! De akinek odaadtam a 7et, teljesen meg van vele elégedve, teszi a dolgát és tudja amit kell és még mindig gyorsabb, mint a samsung s8 :D
2018. febr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Inkább a Samsung mivel az iPhone egyre megbízhatatlanabbak és szerintem az hogy alul vaninnak a gombok szerintem még kényelmes is.

De amúgy ízlések és pofonok.

2018. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

iOS vagy Android?

Ha erre válaszolsz, meg van, hogy melyik kell neked.


Volt már a kezembe i7, de egyszerűen nem váltotta ki azt a "hű, de prémium!" érzést belőlem, pedig nem csúcskategóriás telefonom van. Tehát én az S8-at választanám, de itt neked kell dönteni, ez csak az én véleményem! ;)

2018. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!