Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szabadult fel a tárhelye...

Miért szabadult fel a tárhelyem, ha letöltöttem egy alkalmazást?

Figyelt kérdés

3.3GB volt foglalt a telefonomom.Letöltöttem egy képszerkesztő alkalmazást, és ahelyett hogy nőtt volna,lecsökkent 2.8GB-ra a foglalt memória. Egyedül a fotókhoz kapott (elméletileg) hozzáférést az alkalmazás,de nem tűnik úgy mintha a képeimből törölt volna.

Az alkalmazást letöröltem és nem tért vissza a 3.3GB-os foglaltság.

Mi történhetett?



2018. febr. 7. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg törölted a gyorsítótárat, vagy a rendszer megtette helyetted?
2018. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem töröltem, amíg letöltődött az alkalmazás pontosan akkor történt a csökkenés.

Valahogyan vissza tudom ezt a gyorsítótárat helyezni? Milyen célja van?

2018. febr. 7. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyorsítótárat nem tudod, nem kell vissza helyezni.

Minden alkalmazásnak (a rendszer alkalmazásoknak és a rendszernek is) van/lehet gyorsítótárja. Ide olyan (elméletileg) ideiglenes fájlok kerülnek, amikre később még szükség lehet. Azonban az esetek jelentős részében mégsincs ezek többségére szükség később, de helyet foglalnak. Ezek a tartalmak akár játékok által "bepufferelt" reklámok is lehetnek, vagy akár a böngésző ideiglenes fáljai, esetleg akár a youtube alkalmazásban megnézett videók kódolt szeletei is lehetnek (amikre úgysem lesz szükség soha többé, hiszen az app úgyis újra stream -el minden korábban megtekintett videót is). Mindenesetre ezek sok (több gigabyte helyet) is foglalhatnak, de nem sokat árt ha törlöd. Maximum az adott app, aminek esetleg mégis szüksége lenne rá az újra le-/betölti az adott információt/tartalmat. Ez legrosszabb esetben (nagyon kevés energiát,) időt és adatforgalmat igényelhet.

2018. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Néhány napja töröltem a youtube alkalmazást,talán most frissítődött az adat.

Köszönöm a választ!

2018. febr. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!