Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dual simes okostelóknál,...

Dual simes okostelóknál, tehetek bele 2 sim kártyát különböző szolgáltatóktól és működik?

Figyelt kérdés

Pl: Teszek tehetek bele Telenóros,20-as nanó simet az egyik sim foglalatba, ezzel csatlakoznék a mobilnetre.


A másik sim foglalatba meg, T-mobilos,30-as sim kártya lenne,ezzel telefonálnék hanghívásokkal,sms küldésekkel.


Tehát így együtt múködőképes ez 2 különböző szolgáltatóval 1 dual simes okostelefonban?



2018. febr. 10. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, működik mind kettő szolgáltató.

De nekem volt két sim-es telefonom és a 2. kártya helyen csak hivásokat lehetett bonyolitani. Mig az 1. kártya azon lehetett netezni is.

Ezt nézd meg mert nem biztos hogy igy van nálad is.

2018. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TR75 ***** válasza:

Igen.

Viszont nem mindegy, hogy "dual standby" vagy "dual active" telefonról van szó. Az első esetben egyszerre az egyik kártyát tudod használni (tehát mindkét kártya a hálózaton van, de például bejövő hívás esetén a másik addig lekapcsolódik a hálózatról, majd a hívás bontása után újból fellép), a második esetben például amíg az egyiken beszélsz, a másikon is tudsz hívást fogadni.

[link]

Szolgáltatónál vásárolt dual simes telefonnál előfordulhat, hogy az 1-es slotot csak az adott szolgáltató kártyájával tudod használni.

2018. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, természetesen kártyafüggetlen okostelóról van szó.
2018. febr. 10. 15:26
 4/11 A kérdező kommentje:

2@. Ez dual standby vagy dual active telefon?

Erről a telóról lenne szó.


[link]

2018. febr. 10. 15:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Az "dual standby" készülék.

(Forrás: Mobilarena)


Arra azért szerintem készűlj, hogy netezésre valószínűleg csak az 1 -es foglalat használható, bár ez nem biztos.

2018. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TR75 ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló írta.
2018. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5-6@. Azt nem tudjátok, hogy milyen méretű sim helyezhető ebbe a két foglalatba?


Feltételezem az egyik NANO méretű! De vajon melyik?...és a másikba milyen méretű tehető?

2018. febr. 10. 19:04
 8/11 TR75 ***** válasza:
Két nano sim foglalat van benne.
2018. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8@. Kösz!


..és honnan tudom,hogy melyik az 1-es és melyik a 2-es sim foglalat?

2018. febr. 10. 19:36
 10/11 A kérdező kommentje:
8@. Biztos,hogy mindkettő foglalat nanós? Másutt azt olvastam,hogy tetszés szerint lehet tenni a 2-es foglalatba vagy sim kártyát vagy micro sd kártyát. Tehát akkor a 2-es foglalat nem micro befogadású?? A nanó az kisebb,abba nem fér bele a micro sd kártya vagy én értelmeztem félre?
2018. febr. 10. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!