Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál mennyiért vágnak...

Telenornál mennyiért vágnak SIM kártyát?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy új telefont amibe nano sim kell viszont az enyém micro sim-es valaki megtudná mondani kb mennyi a kártya levágatása a telenornál.?

2018. febr. 11. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Magadnak otthon is le tudod vagni,enis ugy csinaltam regen.

Vagy valamilyen indokkal (eltort,elveszett) kerj masik kartyat.

2018. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ingyen megcsinálják.
2018. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Semennyi, mert nem vágnak kártyát, adnak újat, amit 3 felé tudsz alakítani, számod minden megmarad.

Nekem Vodánál nem kértek anno semmit, de van aki azt írta itt, hogy kell érte fizetni, hát nem tudom, de szerintem 1-2 ezer max.

2018. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Szolgáltatók nem vágnak SIM-et sehol. Többször le lett ez tárgyalva itt, különféle kérdéseknél. Aki SIM-et tud vágatni bármelyik szolgáltatónál, a bemutatótermükben, annak fizetek tíz ezer forintot! Már csak azért sem vágnak, mert a nanoSIM vékonyabb, mint a többi. Tegyük fel, hogy levágják neked? Hogyan vékonyítják meg utána, hmm?
2018. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Telekomnál ingyen kapsz egy új kártyát a saját számoddal látom a vodánál is igyvan akkor gondolom a telenornál sincs másképp.
2018. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

A következő esetekben kapsz díjmentesen új SIM-et:


- két évnél öregebb a meglévő

- tönkrement


Minden más esetben fizetni kell érte.

2018. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ypszilon1980 ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg igazad van, mert ha visszaalakítod adapterrel normálra, vagy mikróra, akkor egy mélyedésbe rakod bele, legalábbis ha jól emlékszem, szóval igazad lehet abban, hogy vékonyabb.

De anno volt egy munkatársam, aki mikro sim-et vágott le nano-ra, akkor neki hogy lett jó?

2018. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát bele lehet azt erőltetni, csak utána ki nem jön már. Egyébként régebbi SIM-eken a csip(sz) is nagyobb, ki sem lehetne nanora vágni.
2018. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ingyen kicserélik
2018. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül ingyen levágták a kártyát.
2018. febr. 13. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!