Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 820as telefonom...

Nokia Lumia 820as telefonom van, egy ideje nem működik a Facebook, miért lehet és mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jól működött , semmi gond nem volt vele , google-ban és internet Explorer-ben is jól ment , csak google-ben nem engedett képet küldeni, ezért inkább az explorert használtam , de mostanában egyik se jó. Betölt meg minden , viszont nem engedi megnyitni az üzeneteket , az értesítéseket és a jelöléseket se . Nagy nehezen új lapon sikerült megnyitni egy üzenetet , viszont hiába , mert nem engedi elküldeni a beírt üzenetet . Mi lehet a baj ? Próbáltam eddig újra indítani, frissíteni a google-t és az explorert is , újra telepíteni mindkettőt , beállításokban ütyködni egy kicsit , egyik sem segített . Mit tehetek még?

2018. febr. 14. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lumiak mar nincsenek tamogatva
2018. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikortól ? Egészen kb a hét elejéig semmi baja nem volt hiába h konkrétan semmire nincs már támogatás
2018. febr. 15. 15:42
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van, aszthiszem szerda óta. Nekem sem működik semmi, ami a felső sorban van, ezért gépről voltam fenn, FireFox-szal. Én ezt tudom ajánlani. :)
2018. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kuka
2018. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!