Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Androidra váltani?

Érdemes Androidra váltani?

Figyelt kérdés

Nagyjából 7-8 éve használok IOS-t, de jelenleg egy idejétmúlt iPhone 5S-em van ezt kívánom lecserélni.Elgondolkodtam, hogy talán jobban megérné egy tavalyi Samsung Galaxy S8, mint egy 2016-os Iphone 7 esetleg 7 Plus.Egyedül az IOS az ami az iPhone felé húz, nagyon megszoktam. Ismerőseim a Huawei-t preferálják persze alacsonyabb árkategóriában.

Elsősorban olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik hasonló módon sokáig IOS-t használtak és onnan váltottak Droidra.



2018. febr. 15. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Én használtam mind 2-őt.

A az androidossal sokkal jobban megvoltam elégedve. Nemsokára kijön az s9 ami minden téren kenterbe veri az iphone x et.

Nekem jelenleg s8 om van elég jól teljesít :)

2018. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%

Huaweit ne. Kínai, emiatt megbízhatatlan telefonokat gyárt.


Samsung J3 a te telefonod.

2018. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Esteleg vegyél a5 2018 at
2018. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hosszabb távra terveznék (2-3 év)és valami minőségibb telefonra gondoltam 120-140 ezer körül.Meguntam már, hogy évente veszek újat és mindig belassul meg a kijelző is elég kicsi.A Huawei-re azért is gondoltam még opciónak, mert elvileg hasonló a kezelő felülete, mint az IOS.Samsungból az S7 Edge vagy S8-at nézegettem, szerintem tudásban, kamerában veri az iPhone-t, de nem tudom a Droiddal meg tudnék-e barátkozni :)
2018. febr. 15. 22:15
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

szerintem mindenkép megérné váltani

a második válasziróra meg ne halgass ,ő sem tudja mit beszél szerintem

2018. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Első, érdekel, amit írsz. Írd le kérlek nekem, hogy az S9 miben fogja kenterbe verni az iPhone X-et?! Meg honnan lehet tudni, hogy kenterbe veri, ha még meg sem jelent?
2018. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mar az uj snapdragon chip kegyetlenül lealázta az iphone x procijat es az exynus nagyon hasonlo karakterisztikaban ugyh. nem lesz nehez dolga leverni az x-et azt nem mondom, hogy az újabb apple csúcsmodelt is leveri de mar igen csak fej fej mellett lesz a mezőny, NEM az 1# voltam, engem nem erdekel az apple droid harc, meg a száj karate körülötte, annak örülök, hogy versenyeznek egymással igy mindig valamire törekszenek, rá vannak kényszerülve, hogy folyamatosan újitsanak és ez jó a felhasználók szempontjából, kivancsi lennék egy közösen fejlesztett okostelefonra pld
2018. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mindkettő. Igazából hétköznapi használat során egyik rendszerben sem látok előnyt, sem hátrányt. Mind kettőn ugyanúgy tudtam e-mail-t, híreket olvasni, ugyanúgy működött rajta a Facebook/Messenger/Viber/Instagram, a GPS ugyanúgy elnavigált A-ból B-be, és a telefonálás is pontosan ugyan olyan volt.

A többi dolog ( kamera minőség, hangminőség, gyorsaság, kijelző...stb ) meg már készülék függő, és nem rendszer.

2018. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megszoktad az IOS-t akkor inkább ajánlom az iPhone 7-et
2018. febr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokáig Android volt, majd vettem egy iPhone 6-ot, ami két évig nálam volt, most adtam el 4-5 hónapja, és vettem egy Huawei Honor 8-at. 🙂 Hát nem tudom, őszinte leszek. Honor 8 után ha utánanézel, láthatod, hogy fantasztikus telefon, dupla kamerával, 3000mAh akksival, nagyobb kijelzővel stb stb. Alapvetően meg vagyok elégedve vele, tényleg megéri, DE - el fogom adni, amint lesz pénzem venni egy újat, mégpedig iPhone 8-at vagy esetleg ami kijön idén. Nem azért mert ez sz@r, nem azért mert Android, mert nagyon nagyon sokat fejlődött !!! Én két évig nagyon jól megvoltam az iPhone 6-os telefonommal elégedve, aztán jöttek a problémák, akkumulátor, kicsivel lassabb használat. Akksi csere volt, de az iOS11 nagyon leszívta nekem és mivel nap mint nap telefont használok, változó használati idővel, de azért nyomkodom rendesen, ezért nagyon ideges voltam, amikor 3 óra használat után lemerült, és azon izguljak, hogy vigyek töltőt magammal mindenhová mert soha nem tudom mikor merül le. 🙄 Eladtam. Pedig hozzáteszem, imádtam. Akkor nem volt pénzem venni egy másik iPhonet, és nagyon dicsérték a Huaweit, közben tesómnak is ilyen lett és megtetszett ez. Megvettem. Nagyon fotó mániás vagyok, természetet is imádom fotózni a mindennapokban - na de nem fogom mindig a nagy fényképezőgépet cipelni magammal mindenhová emiatt. Honoron rekesz nyílást is lehet állítani, Androidhoz képest messze a legjobb képeket csinálja véleményem szerint. De hiába a két kamera, nem olyan mint az Apple kamerái, és ezt el kell fogadni, be kell vallani, hogy akár lehet egy Android 20 mp-s kamerával, míg az iPhone 8 vagy 12 mp-s kamerával, teljesen mások a színek, a képminőség. 🙂 iOS-t imádtam, ugye az egy védett biztonságos rendszer, folyamatos újítások, folyamatos frissítések. Android rendszerén lehet témát választani, de én még mindig nem találtam meg ami igazán tetszene.


Lényeg a lényeg, hogy nem mondom, hogy ne próbáld ki az Androidot, sőt, ajánlom, hogy próbáld ki saját kezűleg, majd utána dönts. Mert ez így nagyon nehéz. Nekem akkoris az iPhone jön be jobban, de ez is használható! Akksi jobb mint az Applenek, mindenképpen jobb...tovább bírja. Gyorsaság különbséget nem veszek észre, hiába 4GB míg az iPhone azt hiszem 2 vagy talán már 3 RAM. 🙂 Mindenesetre nekem ez a véleményem, jó választást! 🤗

2018. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!