Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 magától bekapcsolja...

IPhone 6 magától bekapcsolja a wi-fit? Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Control Centerben nem tudod kikapcsolni a WiFi-t iOS11-ben, csak lecsatlakozik a hálózatról és reggel 5:00-kor visszacsatlakozik. Ne kérdezd, hogy miért, fuck logic.
2018. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:o wow hát ez télleg nagy baromság
2018. febr. 16. 02:58
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Így van, de annyira nem baromság, van akinek jól jön. Én pl sokat járkálok több router között egy nap, és ha valahol nem jó a jel, csak lekapcsolom, hogy inkább a mobilnetet használja, aztán ha megyek tovább, és újra lesz rendes wi-fi jel, akkor nem kell kapcsolgatni meg emlékezni rá, hogy jó volna inkább a wi-fi, felcsatlakozik magától.
2018. febr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden iOS11 használónak ez van. Jó is meg rossz is szerintem..🤔 többet szív az akksiból, viszont aki elérhető akar lenni folyamatosan annak jó, mert elfelejteni sem tudja. De ezt jó lenne még kijavítani nekik, hogy be lehessen mindenkinek egyénire beállítani.
2018. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én (is) sokat járkálok routerek közt, de az eszközök (routerek, modem) úgy vannak konfigurálva, hogy a teló(k) (vagy bármi más wi-fi -t használó eszköz) magától átálljon az eszközök közt. Nekem pl. nagyon rosszul jönne, ha nem tudnám vezérelni a mobilomon a wi-fi -t. Ha véletlen iPhone -al kéne szenvednem, más nem, jailbreak után megoldanám, hogy kikapcsolva tudjam tartani a wi-fi -t (is), ha akarom... Szerencsére a mostani telómon még ütemezni is lehet mindent (wi-fi, mobil adat, bluetooth, stb.)
2018. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért azt túlzás mondani, hogy nem lehet kikapcsolva tartani a WiFi-t iphoneon. Control centerből ideiglenesen lekapcsolni 2 érintésbe, beállitasokban végérvényesen kikapcsolni 3 érintésbe, 3D touchot használva ugyanúgy 2 érintésbe kerül.

Én arról az eshetőségről beszélek, hogyha van egy hálózat, ahol nincs használható internet, akkor lekapcsolom, és utána nem is próbálja azt használni. Ez független attól, hogy pl az AP-k egymásnak adják tovább a wi-fi hálózaton belül a telefonnak az elérést a mozgás során, ennek tényleg nem sok köze van a telefonnak, legyen az bármilyen. Ha viszont a leválasztott, de nem kikapcsolt wifimmel átmegyek másik épületbe, ott automatikusan fel tud csatlakozni az ottani hálózatra. Nekem ebből a szempontból előnyös.

2018. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
iPhone nem tudom mit vártál. Vegyél helyette egy értelmes telefont
2018. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!