Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A viber alkalmazás mindig...

A viber alkalmazás mindig pontosan jelzi hogy ki mikor volt fent utoljára? A másik hogy a vibert össze lehet kötni a Facebookkal? Tehát a Facebook ismerőseimnek is tudok üzenni? Vagy ez csakis teloszam alapján működik?

Figyelt kérdés

Illetve elérhetőnek jelez akkor is hogyha nem is vagy az?


Mármint a messenger nálam csinál olyat hogy elérhetőnek jelzi ismerősöm napi 24be folyamatosan pedig nem is az. Mert éjszaka alszik..


Viber is megbízhatatlan ilyen téren?


2018. febr. 16. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan jelzi a Viber a tapasztalataim szerint, de nem szoktam másokat nézegetni, hogy ki mikor van fent. 🙂 Messenger se csinálhat olyat amit írtál, de előfordulhat. Vibert csak telefonszám alapján lehet használni, illetve biztonságosabb mint bármelyik más chates alkalmazás.
2018. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hm köszönöm a választ.


Nem tudom de a legjobb barátnőmet éjjel nappal elérhetőnek jelezte folyamatosan és teszteltük is és egyik alkalommal és rosszul írta ki tehát erre van bizonyítékunk.


Ezért gondoltam hogy esetleg a viberrel volt e ilyen tapasztalat.

2018. febr. 16. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a viber -el az (volt) a tapasztalatom, hogy random hibásan jelezte a partnert elérhetőnek. Vagyis azt írta, hogy elérhető, amikor nem illetve amikor elérhető volt, azt nem jelezte, pedig írt, tehát elérhető kellett, hogy legyen. Aztán amikor dolgozott, akkor pedig elérhetőnek jelezte, pedig olyankor nem is lehetett nálla a telefon... Aztán már az üzenetek sem mentek át, de szerencsére e-mail -ben mindent meg tudtunk beszélni. Többek közt a viber hibáit is kitárgyaltuk screanshoot -okkal alátámasztva, hogy x időben írtam/írt, de a viber sosem kűldte el...


Messenger -el is van olyan tapasztalatom, hogy nem akkor jelezte a másikat elérhetőnek, amikor tényleg elérhető volt és ott is tapasztaltam, hogy az üzenetek néha órákat késnek...

2018. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!