Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Profin fotózó és videózó,...

Profin fotózó és videózó, nagyképernyős, nagyon jó képminőségű kijelzős okostelefon "laptop és fényképező/videokamera helyett"! Olyan kéne, ami veri a Samsung galaxy s8+-at és note 8-at is a fentebbi szempontok alapján! Létezik egyáltalán olyan?

Figyelt kérdés
Szóval,ahogy a fő kérdésben is írtam,olyan telefon kellene nekem,ami jól helyettesíti a laptopot és a fényképezőt/videókamerát is egyben.Azok a szempontok igazán fontosak,amiket kiemeltem.Tudnátok ajánlani ilyen csúcskészülékeket?Lehetséges,hogy van olyan,ami a két feljebb leírt Samsung modellnél is többet tud?A segítő,témába vágó válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. febr. 17. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ilyen. A telefonokban lévő hangyafąsznyi szenzoron soha az életben nem érsz el olyan képminőséget, mint egy kamerával. Ha tehát profin szeretnél fotózni/videózni, akkor a telefonokat elfelejtheted.
2018. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos a mobilok a fizika törvényeit nem tudják megváltoztatni.
2018. febr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó,azt elfelejtettem írni,hogy nyilván tudom,hogy a mobiltelefonok nem a fotózásban,videózásban a legjobbak,mert sejtettem,hogy valaki ezt úgyis írni fogja.Akkor úgy kérdezem,hogy melyik a legjobb telefonhoz képest?Van-e jobb,mint a Samsung 2 modellje,amit feljebb írtam?
2018. febr. 17. 02:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod,hogy a Samsung a legjobb miért nem azt veszel!? :)

Összeségében nincs jobb mobil szerintem,esetleg majd az S9.

2018. febr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó!Azért nem azt veszem,mert lehet,hogy van nála jobb is a megadott szempontokat figyelembe véve.Tudom,hogy a Samsung galaxy s8+ és note 8 nagyon jók,de nem ismerem az összes felsőkategóriás okostelefont,amik jelenleg a piacon vannak,mert eddig nem nagyon figyeltem őket,4 éve ugyanaz a telefonom van.
2018. febr. 18. 01:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok csúcs mobil van ami jó kamerával,kijelzővel,aksi-val stb...rendelkezik,de viszont a szolgáltatásokban (pont ami neked kellenne) jelenleg az S8,S8 plusznál csak a Note8 jobb.A dupla kamerás mobilok meg ne tévesszenek meg!Pl a Huawei P10 Leica duplakamerával sehol nincs egy egykamerás S8-hoz.
2018. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak Samsung jöhet szóba,hanem bármi.
2018. febr. 19. 09:19
 8/8 Aztökmindegy válasza:
A legjobb kamerája jelenleg a Huawei p20 pro-nak van
2018. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!