Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért foglalnak ennyi helyet...

Miért foglalnak ennyi helyet az alkalmazások? (Samsung S4, android)

Figyelt kérdés
A tárhely információi szerint a facebook applikáció pl 300 megát foglal, a messenger szintén 200 és így tovább...miért foglalnak ennyi helyet? Ha letörlöm majd telepítem újra ugyannyi. Erre van valami megoldás?

2018. febr. 18. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerencses vagy,,nekem a facebook 428Mb.

Sajnos ezzel nem lehet semmit tenni,esetleg torold az alkalmazas gyorsitotarat/adatait.

Bar par ora/nap utan ujra ennyi lesz.

Ezeknek koszonheted ,hogy gyors es stabil az alkalmazas

2018. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát..:/ köszönöm a választ..
2018. febr. 18. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg teleszemetelik a telefont. Én egy a massangerhez hasonló alkalmazást használok most (semmi köze a facebook-hoz), ránézésre ugyan azt tudja és telepítés után 45 MB volt, most 2 hónap használat után ugyanennyi az alap alkalmazás és ehhez jött még hozzá kb. 10 MB felhasználói adat.

A kérdésre is válaszolva, nem tudom miért foglalnak olyan sokat. Egy biztos, hogy nem véletlenül. Vélhetően olyan funkciók is vannak beleintegrálva, amit a felhasználók nem érhetnek el. Hogy mik ezek, ahhoz kicsit jobban bele kellene nézni.

2018. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam hogy pl a messengeren cserélt fájlok, képek stb azok konkrétan hol vannak? Valahol egy felhő szerű tárhelyen vagy az én mobilomon? Évekig visszamenőleg megnézhetem a kèpeket amiket küldtem. Azok nem foglalnak helyet a monilon?
2018. febr. 18. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!