Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Deaktivált az Iphone 7Plusom...

Deaktivált az Iphone 7Plusom és nem tudom az Apple iD-t sem e-mailt amivel hozzá tudnák férni az Apple IDhez. Esetleg enélkül is meg lehet csinálni vagy ha jailbreakolom?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Maximum ha beviszed minden papírjával egy iphone szervízbe. Ha csak úgy otthon meg lehetne oldani akkor még több ilyet lopnának.
2018. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt már szervizbe de azt mondták ha semmit nem tudunk róla nem tudják megcsinálni...
2018. febr. 18. 14:39
 3/10 A kérdező kommentje:
iCloud megvan, de nem tudom a hozzá tartozó e-mailt
2018. febr. 18. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem a te telefonod? Gondolom akkor ha nincs meg a papírod.
2018. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt a tavasz. Egyre több Iphonet lehet találni.
2018. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"iCloud megvan, de nem tudom a hozzá tartozó e-mailt"


Nincs neked semmid kismókus, csak egy lopott/talált ájfónod, és nem tudod semmire se használni, hát szar ügy.

2018. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eléggé szomorú hogy egyből ilyent feltételez mindenki.. Az Iphone a barátnőné ő Ausztriában él ott nem tudtak mit kezdeni vele..
2018. febr. 18. 19:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem megvan róla minden papír.
2018. febr. 18. 19:37
 9/10 anonim ***** válasza:

"Deaktivált az Iphone 7Plusom és nem tudom az Apple iD-t sem e-mailt amivel hozzá tudnák férni az Apple IDhez. Esetleg enélkül is meg lehet csinálni vagy ha jailbreakolom?"


Cseréljük ki a telefont valami másra:


"Be van zárva a lakásom és nem tudom a kódot és kulcsom sincs, amivel hozzáférnék. Esetleg enélkül is be tudok jutni, ha felfeszítem a zárat?"


Szóval szerintem meg aki nem tud semmit a "fiókjáról", de használni akarja, az joggal vonja magára a letolvajozást.

2018. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bp1985 ***** válasza:
Sehol nem fognak egy olyan telefonnal semmit kezdeni, ami nem a tied. Nyugi, papírnehezéknek jó lesz. Legközelebb dolgozz meg érte, és akkor lesz használható ájfosod.
2018. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!