Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a telefonomnak?

Mi baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
A minap letöröltem egy alkalmazást ami túl sok tárhelyet foglalt el.Másnap viszont jött egy üzenet,hogy a telefon tárhelye megtelt.Azóta semmit nem töltöttem le,nem csináltam képet.Mivel én nem igazán értek a telefonokhoz,valaki el tudná mondani ez mitől lehet?

2018. febr. 18. 22:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Egyébként az mennyire normális,ha egy 41MB tárhelyet foglaló alkalmazást le tudok tölteni de egy 38MB-ost nem?

Meg az mért van,hogy először le tudok tölteni egy bizonyos alkalmazást,viszont a letörlését követően ugyan azt nem,mert kevés a hely?

2018. febr. 18. 23:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Az alkalmazasok folyamatosan hasznaljak a tarhelyet adatok es gyorsitotar tarolasara

..

Tegyuk fel van 100Mb helyed.

Teszel ra egy 30Mb-s alkalmazast.

Mas alkalmazasok ,gyorsitotarak es adatok elfoglalnak 40Mb-t

Igy marad 30Mb

A telefon ugy van beallitva ,hogy 30Mb minimum maradjon szabadon (ha ez ala kerulsz valahogy jon az ertesites h keves a tarhely)

Na most ha letorlod a 30Mb-s alkalmazasod akkor ugy a 30Mb szabad helybol 60Mb lesz.

De ekkor mivel tobb mint 30Mb szabas hely van a telefonod az alkalmazasok ujra tudjak hasznalni a tarhelyet gyorsitotarak es adatok tarolasa.

Tegyuk fel hogy a 60Mb szabad helyedbol lejon 10Mb (ennyit hasznalt a telefon adatok es gyorsitotar tarolasa a 30Mb-s alkalmazas torlese utan)

Igy osszesen 50Mb helyed van.

Szoval azert nem tudnad letolteni ujra a 30Mb-s alkalmazast mert akkor 30Mb alatt (50Mb-30Mb=20Mb)lenne a telefonon a szabad tarhely ,amit ugye a telefon mar nem enged hasznalni.

Kicsit talan bonyolultan fogalmaztam,de ha sikerul ertelmezni akkor segithet megerteni a dolgokat.

A szamok csak pelda ertekuek ,a legtobb telefonon tobb mint 100Mb van.

2018. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes lehet törölni a gyorsítótárat.

Ezt általában az alkalmazásoknál egyenként, vagy a tárhelynél egyszerre lehet megtenni. (Utóbbit, vagyis a tárhely -nél lévő lehetőséget javaslom).

Utánna, ha van rá lehetőség egy

SD Maid (Pro) -val a gyors menüből töröltetni a felesleges szemetet.

2018. febr. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!