Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonokról vélemény?

Xiaomi telefonokról vélemény?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 14:33
 1/6 fotoszintézis ***** válasza:

Sok kérdés van már a gyakorikerdeseken is erről. A legtöbb embernek jó róla a véleménye.


[link]

2018. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Xiaomim van, nem mondom hogy hibátlan, de olyan van mint egy Samsung.. Akkor meg minek fizessünk 2x annyit?
2018. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az emberek tényleg csak jót mondanak róla.

Nekem is Xiaomim van (Redmi note 4x) és elég jó kistelefon, azt hozza amit egy drágább kategóriás telefon, csak olcsóbb.. :)

Szóval ilyen jó kis telefon, megéri az árát, sőt...

2018. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem Redmi 4X van.

Teljesen elégedett vagyok vele. Erős akku van benne (4100 mAh), gyors, sosem akadozik, fémháza van.


Az azonos tudású samsungok nagyjából másfélszer többe kerülnek és nem úgy látom, hogy megérné a felárat.

2018. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy 4x, csak eladtam, valakinek kellett.


Amúgy nagyon jó telefon, csak ajánlani tudom.


Most egy Xiaomi Note-on gondolkodom, vagy egy Xiaomi A1-en.

2018. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 éve van meg a telóm,semmi gond vele Egyedül azt vedd számításba, hogy a dev romra hetente van frissítés, és van néha hogy nem sikerül,de a kövi héten általában javítják.De viszont van rom választék bőven, miután nyitottál bootloadert. Pont ezért szeretem ezt a márkát,hogy olyan rendszert raksz föl amit akarsz.
2018. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!