Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok 140. 000 ft ig? (Használt is szóba jöhet)

Figyelt kérdés
Feltétel hogy legyen jó a kamerája és ne lassuljon be legalább 2 évig, vagyis belassulhat de ne haldokoljon...
2018. febr. 19. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Galaxy S6(/Edge) is tokeletes erre ,de ha mar 140ed van ra akkor inkabb S8
2018. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Libers Pertz válasza:
Huawei Honor 9, én kb 2 hónapja vettem, 134-ről volt leárazva 117-re az Euronicsben. Én Microsoft Lumia 950XL-ről váltottam, kamerája nem olyan jó, mint egy Lumia kamera, de nem marad le olyan messze tőle. Korrekt vas van alatta, mobilos játékokat highon szó nélkül viszi. Csak ajánlani tudom.
2018. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jó kamera akkor HTC 10(IMX377) vagy S7(S5K2L1 vagy IMX260).

Előbbi jobb valamivel.

Ezeknél már csak a HTC U11 a jobb, az S8 nem sokat fejlődött az S7-hez képest kamerában.

Esetleg Google Pixel bár szerintem az nem olyan jó mint a HTC 10.

2018. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a HTC t mondanám ahogy az előttem lévő meg egyes fajta Sonyk is kerülnek annyiba meg még a Xiaomi telefonok azok amik nagyon jók
2018. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!