Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne a jobb választás,...

Melyik lenne a jobb választás, sony z5 vagy huawei honor 8?

Figyelt kérdés
azon szempontok alapján amik nektek számitanak
2018. febr. 20. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
honor 8 egyértelmű.
2018. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sony Xperia Z5 egyértelmű. Nekem is ez van 1 éve, nagyon szuper. A kamerája egyszerűen csodálatos. Nagyon gyors, nekem még nem fagyott le. Az akkumulátora is bőven jó, 2naponta töltöm. Szerintem egy nagyon szuperül sikerült telefon. Csak ajánlani tudom. Vedd meg nyugodtan, nem fogsz benne csalódni.



A Honor 8-al külön, nincs tapasztalatom, csak a Honor 7-el.

Ismerősömnek a Honor 7 fél évet bírt. Először közelség érzékelő hiba, aztán hangszóró hiba, végül az akkumulátora mondta be az unalmast...Bocsánat Honor fanok, de én ilyen tapasztalatokkal nem tudom ajánlani ezt a márkát...

2018. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Honor 8 az tényleg jó. Egyik osztálytársam húgának van kék színben, imádja.
2018. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!