Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül a teámba ejtettem...

Véletlenül a teámba ejtettem a telom, most meg nem olyan hangos mint régen, meg lehet javitani? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nem figyeltem oda és bele esett,gyorsan ki szedtem megtöröltem.Érintő képernyős(Samsung Corby),rendesen működik csak nagyon halk lett gondolom mert viz ment bele,meg lehet csinálni a szervizben?előre is köszönöm,helyes irásért bocs de nagyon kétségbe vagyok esve
2010. jún. 8. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan vedd ki az akkumulátort és a kártyát! Kinyitva tedd a napra szellős helyre. Amint lehet, vidd szervízbe, addig semmiképp ne kapcsold be!

Így megmentheted!

Ne ijedj meg, hanem gyorsan kezd szárítani belülről, aztán szervíz. A szomszédasszony kimosta :) de szétszedték, és jó most.

2010. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De nehogy hajszárítóval, mint a kolléganőm a billentyűzetet, oszt beolvadt neki!
2010. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztosan meglehet...:S ha meg nem,akkor lőttek neki:S vagy marad ilyen halk.

Amúgy meg barátnőmék vettek egy ugyanilyet,másnap már nem kapcsolt be neki...aztán este kapcsolt csak be..x)

én bezzeg a Sony Ericcson K300i-met beejthetném a levesbe meg bárhova,sőt a földre is vagdoshatnám mérgembe,nem romlana el:P ha meg elromlana nem sajnálnám:P xĐ

2010. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!